Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
CNC Laser die het Roestvrije staalplaat 310S 316L 321 410 420 430 431 snijden van ASTM A240
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
316Ti 1,0 - 30,0 mm Spiegelstaalplaat CR HR
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316Ti |
| Dikte: | 1.5 - 50.0 mm |
HV 600 Volledig Hard AISI 301 Roestvrij Staalplaat Koudgewalst met Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 301 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
6 mm dikke ASTM A240 S30408 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Dikte: | 6 mm |
|---|---|
| Breedte: | 600 mm ~ 2030 mm |
| Lengte: | 300 ~ 6000 mm, maximaal 18000 mm |
Buitendeursdiameter 25mm 32mm 38mm 42mm 48mm 50mm roestvrijstalen buis helder gepolijst voor de structuur
| Producten: | Heldere Opgepoetste Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| standaard: | ASTM GB EN |
304 het spiegelhaarscheurtje beëindigt Roestvrij staalblad Rose Gold 0.32.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |
Het koudgewalste 304 Roestvrij staalblad rolt 0,3 - 3.0mm SS Strookkabel
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Koudgewalst 254SMO roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en corrosiebestendigheid
| Dikte: | Koudgewalst: 0,3 mm-3 mm, warmgewalst: 3,0 mm-80 mm |
|---|---|
| Standaard maat: | Koudgewalst: 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm; Warmgewalst: 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000*6000 |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
ASTM A240 Klasse 317L roestvrij staalplaat en -plaat NO.1 warmgewalst Oppervlak 3.0 - 16,0 mm Dikte
| Producten: | Plaat en plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 201 202 218 304 310S 310H 316L 317L 409L 430 enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
ASTM / EN / JIS standaard roestvrijstalen platen 321 321H Dikte 0,6 - 80,0 mm van TISCO
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

