Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 504 προϊόντα.
Λέιζερ Κοπή Στρογγυλών, Τετράγωνων, Ειδικού Μεγέθους Φύλλων Πλάκας από Κράμα Νικελίου C276
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N10276 / 2.4819 |
| Πάχος: | 30,0 - 50,0 mm |
Monel 400 φύλλο ASTM EN JIS κραμάτων πιάτων νικελίου πάχος 0,5 - 20.0mm
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Monel 400 |
| Πάχος: | 0.6 - 20.0mm |
ASTM B574 Hastelloy G35 Alloy Plate / Alloy 2.4643 for Chemical Processing Applications
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy G35 |
| Πάχος: | 0.5 - 30.0mm |
Κύκλωμα ράβδου χάλυβα χάλυβα χάλυβα νικελίου / UNS N06002 ράβδοι Custom Cutting in Length
| Προϊόντα: | Hastelloy X Στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy Χ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |

