Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat 3.0 - 30.0mm TISCO POSCO Brand EN 10088-2 1.4539
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste corrosiebestendige AISI 904L roestvrijstalen plaat SS-plaat voor zure omgevingen
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste 904L UNS N08904 Roestvrijstalen Plaat - Corrosiebestendig met afmetingen van 1500*6000mm
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat met pickeloppervlak en corrosiebestendigheid ASTM A240
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat met corrosiebestendigheid en standaardgrootte 1500*6000mm
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
904L roestvrij staalplaat DIN 1.4539 Super austenite SS-plaat warmgewalst
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat met een oppervlaktebehandeling voor een superieure corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
SS400 de koudgewalste van de de Spleet Scherpe Strook van de Staalplaatplaat ST12 DC01 SPCC Rol van Cr
| Producten: | Staalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
| Breedte: | 1000mm 1219mm 1500mm |
Koudgewalst verzinkt staalplaat SPCC met 0,11-3,0 mm dikte, gesneden rand en verpakking op houten pallet
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Materiaal: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Warmgewalst 17-7PH Roestvrij Staal Ronde Staaf met Helder Oppervlak en OD 6-300mm
| Model-NR.: | 631 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

