Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Warmgewalste 329-klasse roestvrij staalplaten met een verbeterde duurzaamheid voor de chemische en voedingsmiddelenindustrie
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 329 / S32900 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Warmgewalste S32168 Roestvrij Staalplaat Corrosiebestendig Hoge Temperatuurbestendig SS 321 Plaat
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
GB24511 Roestvrijstalen ketelplaat warmgewalst gepolijst S30408 S31603 S30403 S32205 S31803 S32750 S32760
| Model-NR.: | S30408 S31603 S30403 S32205 S31803 S32750 S32760 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM EN DIN roestvrijstalen platen warmgewalst 254SMO voor ketels en drukvaten
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Warmgewalst 1.4547 Materiaal Corrosiebestendige roestvrijstalen plaat 254 SMO plaat
| Model-NR.: | SMO254 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 roestvrij staal met een glijdend oppervlak en een warmgewalste techniek
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Hoog koolstofgehalte 440A staalplaat SUS440A koudgewalst gepolijst roestvrij staalplaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
UNS S32900 / AISI329 Ronde staalbal warmgewalste 329 roestvrij staalstaaf OD10 - 250 mm
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Warmgewalste 321 roestvrijstalen plaat met een dikte van 3-14 mm en een heldere oppervlaktebehandeling
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Precisie koudgewalste UNS N06625 nikkel legering strip voor lucht- en ruimtevaart en chemische verwerking
| producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | 600.625.718.800,c276.400.etc |
| Dikte: | 0,05 - 30,0 mm |

