Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Hastelloy C-22 Ronde staaf legering 2.4602 met uitstekende lasbaarheid en corrosiebestendigheid voor olie- en gastoepassingen
| Model-NR.: | C22 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
CD4MCU Duplex ronde staalstaaf met superieure duurzaamheid slijtvastheid en corrosiebestendige eigenschappen
| Model-NR.: | CD4MCU |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Premium CD4MCU Duplex Roestvrij Staal Rond Staaf - Corrosiebestendig, Hoge Sterkte, Hittebestendig voor Zware Omgevingen
| Model-NR.: | CD4MCU |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM A276 Bright Annealing 321 Ronde staalstaaf met OD 6-300 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
ASTM A479 303 Slijpen van heldere ronde staalbalken met OD 6-300 mm en warmgewalste techniek
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
201 Roestvrij staal hoekbalk kanaalbalk vlakke balk ASTM EN DIN GB JIS standaard SS balken
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM-standaard C10200 koper ronde staaf glad oppervlak zonder boor C102 koperstaaf
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
De hittebestendige Naadloze buis DN10 van de 20 Nikkellegering - ENGELSE DIN EN 10204-3.1 van DN300 ASTM
| Producten: | De Pijp van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | UNS NO8020 / 2.4660 / Alloy20 |
| Diameter: | OD6 - 1020mm |
Legering C276 Ronde staaf ASTM EN DIN Standaard warmgewalste staven met kleine bestelhoeveelheid
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | 6 - 300 mm |
Van de het Nikkellegering van ASTM ENGELSE DIN Naadloze de Pijpbuis Inconel 718 EN 2,4668 OD6 - 219mm
| Producten: | De Pijp van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | UNS N07718 / Inconel 718 / 2.4668 |
| Diameter: | OD6 - 1020mm |

