Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
ASTM B574 Hastelloy C276 Nikkel legering Ronde staaf warmgewalst Corrosiebestendig Diameter 6 - 340 mm
| Diameterbereik: | 6 - 340 mm |
|---|---|
| Lengte: | op maat snijden op elke lengte |
| Oppervlakteafwerking: | Zwart, Helder |
Hastelloy C276 Bright Bar Nickel Alloy Round Bar met een hoge corrosiebestendigheid en gepolijst oppervlak voor chemische verwerking
| Modelnummer: | C276 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Koudtekenen |
Nikkellegering Inconel 718 buizen en toebehoren ASTM EN DIN GB Standard pickeling afwerking
| Products: | Nickel alloy Pipe |
|---|---|
| Grade: | Inconel 718 |
| Diameter: | DN10 - DN300 |
C276 staaf Warmgewalst Met Vast Oplossing Legering 2.4819 / UNS N10276 ASTM EN DIN GB Standaard
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | c276 |
| Diameter: | 6 - 350 mm |
2205 Duplex Stainless Steel Round Bar Diameter 4 - 350mm ASTM EN DIN GB Standard in 6m Length
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
legering 20 nikkel legering ronde staaf / nikkel legering staaf warmgewalst 10 - 250 mm UNS N08020 legering
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | legering 20 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
ASTM EN DIN GB JIS Standaard Hastelloy X Ronde Staaf / Blankstaal / Nikkel Legering Staaf
| Producten: | Hastelloy X Ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Hastelloy X |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Ronde staaf van Hastelloy-legering met kleine tolerantie
| Model-NR.: | Hastelloy |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM-Standard Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars in Custom Sizes
| Producten: | Inconel 625 Ronde Bar |
|---|---|
| Cijfer: | Inconel 625 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
ASTM-standaard Hastelloy X Ronde staaf maatmaat voor petrochemisch gebruik
| Model-NR.: | Hastelloy X |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Koudtekenen |

