Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 310 producten.
Warmgewalste EN 10088-3 / ASTM A276 Klasse 316Ti 1.4571 Ronde staalbal in 6m lengte
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 316Ti |
UNS S21800 Nitronic 60 Solid Round Bar van roestvrij staal ASTM EN DIN Standard
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS S21800 / Nitronic 60 |
| Diameter: | 10- 350 mm |
EN 1.4418 (04Cr16Ni5Mo) Ronde staalstaaf High Toughness Martensitic Bar voor de olie-, gas- en waterkrachtindustrie
| Naam van producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
DIN 1.6523 Structurele legering staalbalken SAE8620 Ronde staaf 20NCD2 legering
| Naam van de producten: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6m |
DIN 1.6523 Structuur legeringsstaalbalken SAE8620 Ronde staaf 20NCD2 legeringsstaaf
| Producten Naam: | Ronde staaf van gelegeerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m |
DIN 2.4819 Nikkelplaatplaat Hastelloy C-276 met 2B NO.1 oppervlakte en temperatuur corrosiebestendigheid
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | 2.4819 |
| Dikte: | 1.0 - 30.0mm |
legering 23MnNiMoCr54 Ronde staaf GB Standaard staal Ronde staaf Warmgewalst 10 - 300 mm Diameter
| Naam van de producten: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6m |
Hastelloy G3 Ronde staaf Nickelbasis Legeringsstaaf Diameter 10 - 250 mm UNS N06030
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy G-30 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
Warmgewalste & koudgetrokken Incoloy 800H ronde staaf UNS N08810 nikkel legering heldere staven
| Producten: | Incoloy 800H ronde staaf |
|---|---|
| Cijfer: | INCOLOY 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
ASTM EN GB JIS Standaard Hastelloy C276 Helder Gepolijste Staaf Warmgewalste en Gesmede Ronde Staven
| Producten: | Hastelloy C276 heldere balk |
|---|---|
| Cijfer: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | 5 - 350 mm |

