Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Corrosiebestendige Hoge Sterkte Monel400 Ronde Staaf voor Olie- en Gasapplicaties
| Model-NR.: | Monel 400 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM EN GB JIS Standard Hastelloy C276 Helder gepolijste ronde staaf warm gewalst en gesmeed met een diameter van 5 - 350 mm
| Model-NR.: | C276 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Hoog corrosiebestendig Monel400 ronde staaf voor industriële toepassingen in de chemische industrie met een diameter van 4-300 mm
| Model-NR.: | Monel 400 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Corrosiebestendig Inconel 625 Ronde staaf Hoogsterkte nikkellegering warmgewalst voor lucht- en chemische toepassingen
| Model-NR.: | 625 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Corrosiebestendig hittebestendig machinaal bewerkbare Monel K500 ronde staaf nikkellegering voor chemische verwerking
| Model-NR.: | K500 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalst & Helder Gepolijst Hastelloy C276 Rond Staf Maatwerk Snijden Elke Lengte met Kleine MOQ
| Modelnummer: | C276 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | thermisch verzinkt |
Warmgewalste ronde staaf van nikkellegering Hastelloy C276 Bright Bar / Black Bar / Polishing Bar
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | 6 - 300 mm |
Leger 800 / 800H / 800HT Nikkel Leger Ronde balk Helder gepolijst met H6 H7 H9 H11 Tolerantie
| Producten: | Incoloy 800H ronde staaf |
|---|---|
| Cijfer: | INCOLOY 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
ASTM B446 Inconel 625 Ronde staaf met een diameter van 1-12" voor ruimtevaart UNS N06625 Staven
| Diameterbereik: | 1-12 inch |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | UNS N06625 |
| Dikte: | 80,44 g/cm3 |
Precies gesneden Monel K500 ronde staaf met uitstekende vermoeidheidsbestandheid, hoge treksterkte en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | K500 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

