Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
High-Quality Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars for Industrial Applications
| Producten: | Inconel 625 Ronde Bar |
|---|---|
| Cijfer: | Inconel 625 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
718 Ronde staaf van nikkellegering Inconel 718 Helder staaf / Warmgewalst nikkellegeringsstaven Diameter 6 - 350 mm
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Grade: | Inconel 718 |
| Diameter: | 6 - 300mm |
Hastelloy C22 Ronde staaf van nikkellegering / Zwarte gekruide staaf van 6 m lengte met EN 10204-3.1 certificaat
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C22 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
EN 2.4602 / Hastelloy C-22 / UNS N06022 Ronde staaf van nikkellegering Diameter 4 - 200 kg
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C22 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
GH4169 Ronde staaf van nikkellegering Hoge temperatuurbestendige legering GH169 warmgewalst
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | GH4169 |
| Diameter: | 6 - 300 mm |
Precision-Machined Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars with Stable Performance
| Producten: | Inconel 625 Ronde Bar |
|---|---|
| Cijfer: | Inconel 625 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
GH4169 Ronde staaf van nikkellegering, warmgewalste gesmeed staaf, op maat gesneden, van elke lengte
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | GH4169 |
| Diameter: | 6 - 300 mm |
ASTM EN DIN GB JIS Standard Hastelloy X Ronde staaf met hoge temperatuursterkte en corrosiebestendigheid
| Diameter: | 10 - 350mm |
|---|---|
| Lengte: | maatwerk |
| Oppervlaktebehandeling: | helder, zwart, beitsen, polijsten |
Hastelloy C276 Nikkel legering Ronde staaf Warmgewalst Corrosiebestendig met een diameter van 30 mm-100 mm
| Modelnummer: | C276 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Ronde staaf van Hastelloy C276 nikkellegering, op maat gesneden in lengte met certificaat EN 10204-3.1 en corrosiebestendigheid
| Diameter: | 5-300 mm |
|---|---|
| Lengte: | Binnen 6 m/stk |
| Oppervlaktebehandeling: | het inleggen |

