Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη διάβρωση κράμα νικελίου C276 στρογγυλή μπάρα με προσαρμοσμένη κοπή και διάμετρο 6-300 mm για χημικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C276 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ζεστά έλασης 0Cr13Ni5Mo κράμα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A276 για εφαρμογές υψηλής αντοχής
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 1.4418 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
34CrNiMo6 DIN1.6582 Χαλύβδινη Ράβδος Στρογγυλή με Γυαλισμένη Επιφάνεια και Υψηλή Αντοχή για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Αριθμό μοντέλου: | 34crnimo6 DIN1.6582 |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | OD 6-630mm |
| Χημική Σύνθεση: | Άνθρακας: 0,30/0,38; Πυρίτιο: Max0,40; Μαγγάνιο:0,50/0,80; Chromium:1,30/1,70; Μολυβδαίνιο:0,15/0,30 |
Χάλυβας κράματος DIN 1.6587 στρογγυλής ράβδου με γυαλισμένη επιφάνεια και διάμετρο 30-200mm για εφαρμογή χάλυβα καλουπιών
| Εύρος διαμέτρου: | 30 - 200mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6M ή συνήθεια |
| Χημική σύνθεση γ: | 0,15-0,20 |
17CrNiMo6 Κατηγορίας Χάλυβας Κράματος Στρογγυλή Ράβδος με Γυαλισμένη Επιφάνεια και OD 6-630mm
| Διάμετρος: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6M ή συνήθεια |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
CD4MCU Σούπερ ανοξείδωτη στρογγυλή ράβδος από νικέλιο, θερμής έλασης, διαμέτρου 10-350mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | CD4MCU |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Corrosion Resistant Hot Rolled Alloy 926 Round Bar UNS N08926 με Διάμετρο 10-350mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
1.4418 Ανοξείδωτη Μπάρα - Ανθεκτική στη διάβρωση, υψηλής αντοχής, στρογγυλή μπάρα διαθέσιμη σε προσαρμοσμένα μήκη
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 1.4418 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Μπάρα Στρογγυλή από Χάλυβα Κράματος SAE8620 Θερμής Έλασης με Γυαλισμένη Επιφάνεια για Δομικές Εφαρμογές
| Εύρος διαμέτρου: | 10 - 320 mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6M ή συνήθεια |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM A322 Γαλβανισμένη εν θερμώ SAE4140 Χαλύβδινη Στρογγυλή Ράβδος με OD 6-630mm Γυαλισμένη Επιφάνεια για Εφαρμογή Χάλυβα Καλούπι
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | SAE4130 SAE4140 |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
| Κράμα: | Κράμα |

