Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Warmgewalste heldere oppervlakte 17-4PH Ronde staalstaaf met OD 6-300 mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Helder Gepolijst 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf Warmgewalst met OD 6-300mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
DIN 2.0065 / CU-ETP Koper ronde staaf CW004A C11000 Koperstaaf Ronde staaf
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
ASTM B446 Inconel 625 Staaf 2-16" Diameter Corrosiebestendige Nikkel-legering Staaf voor Olieboringen
| Diameterbereik: | 2-16 inch |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | Inconel 625 |
| Nikkelinhoud: | ≥ 58% |
Zuurstofvrij koper C10100 / C101 koper ronde balk heldere balk warmgewalste balken
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C11000 koper ronde staaf CU-ETP Diameter 3 - 50 mm Op maat van elke lengte
| Naam van de producten: | Koper Vlakke Bar |
|---|---|
| Dikte: | 3 - 50 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
Warmgewalst 17-7PH Roestvrij Staal Ronde Staaf met Helder Oppervlak en OD 6-300mm
| Model-NR.: | 631 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
C11000 koper ronde staaf CU-EPT koper staven Diameter 5 - 300 mm Op maat
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C10200 Koper Ronde Staaf/ C102 Koperstaaf 1m 2m 3m 6m Lange Koperstaven
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
CW004A koper ronde staaf Cu-ETP staaf Puur koper Diameter 5 - 350 mm
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |

