Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
TISCO 316L/316H/316Ti roestvrijstalen banden rollen Dikte 0,3 - 8,0 mm Koudgewalste en warmgewalste SS spoel
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Koudgewalst Inconel 600-strook met helder oppervlak en corrosiebestendig nikkelchroomlegering 600-spoel
| Model-NR.: | Inconel 600 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
0.3mm Dikte RAL Code Kleur Voorgelakt Verzinkt Staal Spoel 3-6MT Spoel Gewicht PPGI
| Dikte: | 0,12 - 3,0 mm (gegalvaniseerd), 0,25 - 3,0 mm (Galvalume), 0,12 - 1,2 mm (voorgelakt) |
|---|---|
| Breedte: | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm of op maat |
| Lengte: | Aangepaste lengte |
Precision SUS301 roestvrijstalen band hoge sterkte koudgewalste veer harde afwerking
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Koudgewalst Inconel 625 Rond Staaf met Helder Oppervlak en 1220*2440mm Specificatie
| Model-NR.: | Inconel625 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste 254 SMO-plaat met helder oppervlak en corrosiebestendig roestvrij staal spoel UNS S31254
| Model-NR.: | 254 SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
316L roestvrij staal spoel 0,1 - 3,0 mm helder geglooid roestvrij staal strips ASTM A240
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
ASTM A666 301 Volhard roestvrij staalstrook Hoge sterkte koudgewalste banden voor automobieldeelten
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
301 Halverhard roestvrij staalstrook ASTM A666 Conform precision koudgewalst
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
Koudgewalste SUS 441 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak voor uitlaatsystemen
| Model-NR.: | 441 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

