Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
EN 1.4301 / AISI304 / SUS304 roestvrijstalen spoel / SS304 roestvrijstalen rollen en banden
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
Hoge Kwaliteit 17-4PH / 630 Roestvrij Staal Strip Coils met Koudgewalste Techniek en Breedte 10-2000mm
| Dikte bereik: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 6 - 1219 mm |
| Oppervlakteafwerking: | 2B, helder, haarlijn |
Koudgewalste SS 316L Roestvrijstalen Plaat met 0,25 - 3 mm Dikte en Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 316 430 Roestvrij Stalen Traanplaat met Koudgewalste Gepolijste Oppervlakte Gestructureerd Plaat
| Model-NR.: | 304 316L 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 Roestvrij Staal Koudgewalste Gepolijste Oppervlakte Geponste Geruite Plaat voor Persstempelen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
AISI 201 304 316L Koudgewalste Gepolijste Oppervlak Roestvrij Staal Traanplaat / Ribbelplaat / Textuur Persplaat
| Model-NR.: | 201 304 316 2205 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
201 304 316L Koudgewalste Gepolijste Oppervlak Roestvrij Staal Plaat Traanplaat / Ruitplaat / Antislip Plaat / Patroonplaat / Geprofileerde Roestvrij Staal Plaat
| Modelnummer: | 201 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 316L Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Traanplaat met Aangepaste Patronen
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
SUS304 SUS316L Koudgewalste Gepolijste Roestvrij Stalen Traanplaat voor Decoratieprojecten
| Model-NR.: | SUS304 SUS316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
SS304 Tranenpatroon Koudgewalst roestvrij staal gekabeld plaat Anti-slip roestvrij staal plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

