Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
430 roestvrijstalen spoel BA helder geantend BBA SS Spoeldikte 0,3 - 3,0 mm SS-strook
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
Koudgewalste roestvrijstalen band met helder oppervlak en breedte 10-2000 mm voor precisie toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koudgewalste roestvrijstalen band van Tisco met een helder oppervlak en een breedte van 10-2000 mm
| Dikte bereik: | 0.1 - 8.0 mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koudgewalste AISI 434 roestvrijstalen band met een helder oppervlak en een breedte van 10-2000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Hoogprecisie roestvrijstalen band met koudgewalste techniek en heldere oppervlaktebehandeling in breedte 10-2000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Hoge hardheid koudgewalste roestvrijstalen band Breedte 10-2000 mm roestvrijstalen band
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koudgewalst roestvrijstalen strip met helder oppervlak en breedte 10-2000 mm voor industriële toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koudgewalste banden en strippen van roestvrij staal van de categorie 201 304 316L 310S 321 met een breedte van 10-2000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
DX51D Z40-Z275 Verzinkte staalrol voor containerplaattoepassingen
| Basismetaal: | Gegalvaniseerde stalen spoelen, aluminiumzink stalen spoelen |
|---|---|
| Productiviteit: | 200.000 ton/jaar |
| Dikte: | 0,12-3 mm |
DX51D Z275 Verzinkte voorgelakte staalrol voor containerplaattoepassingen
| Basismetaal: | Gegalvaniseerde stalen spoelen, aluminiumzink stalen spoelen |
|---|---|
| Productiviteit: | 200.000 ton/jaar |
| Dikte: | 0,12-3 mm |

