Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Others
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
ASME-gecertificeerde Inconel 625-nikkelplaat voor de chemische industrie met een dikte van 0,6 - 30,0 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Klasse 201 304 430 roestvrij plaat nr. 4 Hoornlijn Afwerking Voor decoratie
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L 430. enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Van de het Nikkellegering van UNS N04400 de Kuiper Monel 400 Plaatastm EN
| Producten: | De Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | Monel 400 |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |
Graad 1 zuiver titaniumplaat 4.0 mm 5.0 mm 6.0 mm 8.0 mm ASTM B265
| Producten: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Graad: | GR1 GR2 GR3 GR4 GR5 GR7 |
| Dikte: | 0.430.0mm |

