Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
904L koudgewalst roestvrij staal plaat 4ft*8ft SS plaat UNS N08904 0,4 - 6,0 mm voor drukvat
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316Ti |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
443 het Standaard 0.43mm Roestvrije Koudgewalste Blad van ASTM DIN GB
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
301 Roestvrij Staal Strip & Band 0,3 - 2,0 mm Dikte ASTM A240 Standaard Koudgewalst
| Dikte bereik: | 0,3 - 2,0 mm |
|---|---|
| Standaard: | ASTM A240 |
| Vorm: | Vlak |
Het koudgewalste 304 Roestvrij staalblad rolt 0,3 - 3.0mm SS Strookkabel
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Gepoetste 304 SS-plaat warmgewalste roestvrijstalen plaat met PVC-film in 1220*2440mm
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
SUS 301 Graad roestvrij staal 0,3 mmx90 mm 2B Afgeronde koudgewalste metalen band
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalst 201 Roestvrij staalblad 0.3 - 3.0mm 2B HL 8K die met pvc-Filmss Blad eindigen
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
304 201 J1 J2 J4 Roestvrijstalen strip en spoel met gepolijst oppervlak en 0,1 - 10,0 mm dikte voor decoratief gebruik
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Rang 1,4845 310S-Roestvrij staalblad & Plaatss Blad ASTM ENGELS DIN walste 2B-het Eindigen koud
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Koudgewalst, gegalveerd 45# 50# 65mn Ck67 Ck67 Ck70 Spring Steel Strip
| Producten: | de strook van het de lentestaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.3 - 3,0 mm |
| Breedte: | 1000 mm 1250 mm of op aanvraag |

