Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Warmbad verzinkt staalplaat en -coil met lange buitenduurzaamheid in aangepaste maten
| Basismetaal: | Gegalvaniseerde stalen spoelen, aluminiumzink stalen spoelen |
|---|---|
| Productiviteit: | 200.000 ton/jaar |
| Dikte: | 0,12-3 mm |
DX51D Z40-Z275 Verzinkte staalrol voor containerplaattoepassingen
| Basismetaal: | Gegalvaniseerde stalen spoelen, aluminiumzink stalen spoelen |
|---|---|
| Productiviteit: | 200.000 ton/jaar |
| Dikte: | 0,12-3 mm |
Koudgewalste Incoloy 800-nickellaagplaat met EN DIN-standaard en gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste plaat van nikkellegering Hastelloy C276 Plaat met een dikte van 2,0 mm en een gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
301 roestvrijstalen banden 0,1 - 2,0 mm koudgewalst Precision SS band spoelen Breedte 10 - 1219 mm
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
De warmgewalste Legering 317L/1,4438 van het de Plaatblad van Roestvrij staalrollen AISI317
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 317L / UNS S31703/EN 1,4438 |
| Dikte: | 0.430.0mm |
301 Volhard roestvrij staal spoel Precision ASTM A666 strips voor industriële
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
AISI202 4% nikkel roestvrij staal bandrol 2B koudgewalst
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Precision 316L roestvrij staalband koudgewalst, geglooid, inzetbaar
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Koudgewalste roestvrijstalen strips Legering 304/304L/304H SS rollen Gesneden snijden zonder braam
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |

