Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Koudgewalst staal Coil DC01 DC04 met gegloeid oppervlak en 0,5-3 mm dikte voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | DC01DC04 |
|---|---|
| Randtype: | Spleetrand |
| Dikte bereik: | 0,5-3 mm |
JIS G3141 SPCC koudgewalste stalen spoel 0,5-3 mm gespleten rand voor industriële panelen en dakbedekking
| Model-NR.: | SPCC |
|---|---|
| Rand: | Spleetrand |
| Breedte: | 914-1500 mm |
JIS G3113 SAPH400 Koudgewalste stalen spoel gespleten rand voor automobielstructurele staaltoepassingen
| Model-NR.: | SAPH400 |
|---|---|
| Randtype: | Spleetrand |
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
SPCC koudgewalste stalen spoel 0,3-3 mm Dikte Slit Edge Corrosion Resistent voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | SPCC |
|---|---|
| Randtype: | Spleetrand |
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
JIS G3113 SAPH400 koudgewalste stalen spoel met gespleten rand en breedte 10-2000 mm voor staal voor automobielconstructies
| Modelnummer: | SAPH400 |
|---|---|
| Randtype: | Spleetrand |
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
65Mn Legering Koudgewalste Staalrol met 0.01-3mm Dikte voor Ketelplaat Toepassingen
| Dikte bereik: | 0,01-3 mm |
|---|---|
| Koolstofgehalte: | 0,62-0,70% |
| Siliciumgehalte: | 0,17-0,37% |
65Mn Veerstaalband met Ronde Rand Hoog Koolstof Koudgewalst Staalrol 0,01-3 mm Dikte
| Materiaal: | 65mn, SK5, 60Si2MnA, 50crv4, c75s, CK75, C75, C75Cr1, T8A, D6A, AISI1050, 1070, 1065, 1075, 1095, 61 |
|---|---|
| Dikte: | 0,08 mm - 3,0 mm |
| Breedte: | 5 mm - 400 mm |
0,5-3 mm dik 1200-1250 mm brede SGCC DX51D gegalvaniseerde coilplaat GI metaalcoil voor koudgewalste toepassingen
| Dikte bereik: | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 1200-1250 mm |
| Staalkwaliteit: | DX51D+Z~DX56D+Z,DC51D,Q195,Q235,Q235A,ST02Z,CS-B |
ASTM-standaard koudgewalste staalstrook met een dikte van 0,1 - 10,0 mm en een gepolijst oppervlak voor decoratie
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
65Mn koudgewalste staalstrook met HRC 40 hardheid en 0,3 mm-2,5 mm dikte voor veertoepassingen
| Model-NR.: | 65MN |
|---|---|
| Randtype: | Spleetrand |
| Dikte bereik: | 0,01-3 mm |

