Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
3.0-6mm 304 Roestvrij Staal Traanplaat met Antislip Oppervlak en Koudgewalste Techniek
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 200 serie, 300 serie, 400 serie |
| Dikte: | 0.3-120 mm. |
201 304 316L Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Traanplaat / Antislip Plaat met Reliëf Decoratief Patroon
| Model-NR.: | 201 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
SS304 roestvrij staal gekabelde plaat koudgewalst met gepolijst oppervlak voor antisslipvloeren
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste heldere oppervlakte roestvrijstalen striprol met een breedte van 10-2000 mm voor precisietoepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Corrosiebestendig helder gegalvaniseerd koudgewalst Hastelloy C276 plaat en plaat
| Model-NR.: | C276 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Helder gegalvaniseerd afwerking BA spiegel roestvrij staal spoel / strips 6K 8K roestvrij staal rollen
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
Koudgewalste lichtoppervlakte roestvrijstalen band met een breedte van 10-2000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koudgewalste roestvrijstalen band met helder oppervlak en breedte 10-2000 mm voor precisie toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Precisie roestvrijstalen strip met 0,1 mm dikte, koudgewalst en helder oppervlak
| Dikte bereik: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 6 - 1219 mm |
| Oppervlakteafwerking: | 2B, helder, haarlijn |
DX51D Z40-Z275 Verzinkte staalrol voor containerplaattoepassingen
| Basismetaal: | Gegalvaniseerde stalen spoelen, aluminiumzink stalen spoelen |
|---|---|
| Productiviteit: | 200.000 ton/jaar |
| Dikte: | 0,12-3 mm |

