Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staalplaatrol DX51D DX52D DX53D 0,3 - 3.0mm
| Producten: | gegalvaniseerde staalrol |
|---|---|
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
| Breedte: | 1000mm 1250mm 1500mm of als verzoek |
0.6mm Dikte 304L roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en 1220*2440mm Specificatie
| Dikte: | 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm |
|---|---|
| Model-NR.: | 304L |
| Vorm: | Vlak |
Precisie JIS 201 202 Roestvrijstalen Strip met 2,6 mm dikte en gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalst 304 Gebeëindigd DIN1.4301 Inox het Metaalblad van het Roestvrij staalblad 2b Bedelaars
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Dikte 0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm roestvrij staal
| Producten: | roestvrijstalen spoel & band |
|---|---|
| Dikte: | 0.43.0mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
Koudgewalst BA roestvrij staalplaat AISI430 SUS430 voor keuken en lift
| Producten: | Glanzend geantend roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Spiegelgladde RVS Strip Coil met Breedte 10-2000mm in Kwaliteit 201 304 316L
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
SUS304 roestvrij staalblad Plaat Koudgewalste TISCO BAOSTEEL 1219mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Helder onthard BEDELAARS Beëindigend 410 de Roldikte van de Roestvrij staalstrook 0.3mm - 2.0mm SS Rol
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Koudgewalste 316L roestvrijstalen strip spoel / SS rol Dikte 0,1 - 3,0 mm
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

