Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Koudgewalst gepolijst oppervlak 441 roestvrij staalplaat voor automobiel uitlaattoepassingen
| Model-NR.: | 441 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste 441 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak voor auto-uitlaatsystemen EN 1.4509
| Model-NR.: | 441 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
444 Roestvrij staal spoelband hittebestendig ideaal voor industrieel gebruik in de automobielindustrie
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Monel 400 Nickel Alloy Strips Dikte 0,1 - 3,0 mm Koudgewalst ASTM EN DIN Standard
| producten: | De Strook van de nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | Monel 400 |
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
Reguliere Spangle 0.3X1000mm Dx51d Z150 Verzinkte Staalrol voor Containerplaat
| Dikte: | 0,12 - 3,0 mm |
|---|---|
| Breedte: | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Gewicht van de spoel: | 2Ton - 8 ton |
Europese norm 1.4404 / 316L / S31603 Roestvrij staal plaat 0,6 - 80,0 mm Dikte van TISCO
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 1.4404 / 316L / S31603 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
0.2mm 0,3mm dikte 65mn 60mn 1050 1060 1070 koudgewalst hoogkoolzuurstaal
| Producten: | de strook van het de lentestaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.3 - 3,0 mm |
| Breedte: | 1000 mm 1250 mm of op aanvraag |
0,5 - 3 mm ASTM A240 AISI 304L Roestvrijstalen Plaat met 2B BA HL 8K PVC Film Oppervlak
| Dikte bereik: | 0,3 mm-3 mm (koudgewalst), 3,0 mm-80 mm (warmgewalst) |
|---|---|
| Standaard maat: | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm (koudgewalst); 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000*6000mm (Warmgewa |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Spiegelgeëtst Designer 304 Decoratief Roestvrij Staal Plaat voor Liftproductie
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Hoog koolstofgehalte 0,04% - 0,1% 316 / 316H roestvrij staalplaat en plaat 0,4 - 3,0 mm koudgewalst
| Producten: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316 / 316H |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |

