Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
JIS G3312 DX51D AZ PPGL Προβαμμένο Έγχρωμο Χάλυβας για Κτίρια και Οχήματα
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 0,12 - 3,0 mm (Γαλβανισμένο), 0,25 - 3,0 mm (Galvalume), 0,12 - 1,2 mm (Προβαμμένο) | Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|---|---|
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 | Τύπος ζωγραφικής | PE, HDP, SMP, PVDF |
| Διαστάσεις φύλλων | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα | Πάχος μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ |
| Σύνθεση κράματος | 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρος, 2% πυρίτιο | Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C |
| Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη | ||
| Επισημαίνω | JIS G3312 Προβαμμένο έγχρωμο ατσάλι,DX51D PPGL,Προβαμμένο γαλβανισμένο χάλυβα AZ PPGL |
||
Περιγραφή προϊόντων
JIS G3312, CGCC, Dx51d Az PPGL για κτίρια, οχήματα
Υψηλής ποιότητας προχρωματισμένα φύλλα χάλυβα που κατασκευάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα JIS G3312, CGCC και DX51D AZ, ειδικά σχεδιασμένα για εφαρμογές κατασκευής κτιρίων και κατασκευής οχημάτων.
Προδιαγραφές προϊόντος
Διαθέσιμα προϊόντα
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπου ατσάλινου χάλυβα / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvalume / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvanized |
|---|
Τεχνικές προδιαγραφές
| Δάχος | Ζυγισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0,12 - 3,0 mm Φύλλα χάλυβα galvalume: 0,25 - 3,0 mm Προχρωματισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0,12 - 1,2 mm |
|---|---|
| Διάμετρο | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Διάρκεια | Διάρκεια προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος της τροχιάς | 2 - 8 τόνους |
| Εσωτερική διάμετρος τροχιάς | 508 mm ή 610 mm |
| Επιφάνεια | Ζυθοποιημένο: κανονικό σπαγκέλι / μη σπαγκέλι Ζήχαρο: Z30 - Z275 Αξία τιμής: AZ40 - AZ180 Προχρωματισμός: Τύποι βαφής: PE, HDP, SMP, PVDF |
| Τύπος | ΑISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS κλπ. |
Κέντρο Προϊόντων
Προχρωματισμένη γαλβανισμένη τροχιά από χάλυβα (ΠΓΧ)
Μετά την προεπεξεργασία της επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της αποτρίχωσης, του καθαρισμού και της χημικής μετατροπήςυποβάλλεται σε συνεχή επικάλυψη με μέθοδο επικάλυψης με κυλίνδρους, ακολουθούμενη από τις διαδικασίες ψησίματος και ψύξης.
Διαθέτει ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετικές αντι-διάβρωση.ναυπηγικήΕφαρμόζεται αποτελεσματικά σε ξύλο, ενώ επιτρέπει την αποτελεσματική κατασκευή, εξοικονόμηση ενέργειας και πρόληψη της ρύπανσης.
Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα
Η γαλβανική πλάκα αναφέρεται στην επιφάνεια της πλακέτας χάλυβα επικαλυμμένη με ψευδάργυρο.με περίπου το ήμισυ της παγκόσμιας παραγωγής ψευδαργύρου να χρησιμοποιείται για τον σκοπό αυτό.
Απαιτήσεις επιφάνειας:
- Η κατάσταση της επιφάνειας ποικίλλει ανάλογα με τις επεξεργασίες της διαδικασίας επίστρωσης: κανονικό σπαγκλ, μικρό σπαγκλ, μεγάλο σπαγκλ κλπ.
- Πρέπει να έχει καλή εμφάνιση χωρίς ελαττώματα που επηρεάζουν τη χρήση του προϊόντος: χωρίς επικάλυψη, τρύπες, ρωγμές, σκουπίδια, υπερβολική πάχος επικάλυψης, συσκότιση, βρωμιά χρωμικού οξέος, λευκή σκουριά κλπ.
Γύρισμα από ατσάλι galvalume
Το φύλλο χάλυβα Galvalume αποτελείται από δομή κράματος αλουμινίου-ζινκού αποτελούμενη από 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρο και 2% πυρίτιο που στερεώνεται στους 600 °C.Η δομή σχηματίζει πυκνό κρυστάλλιο τετράδιας σύνδεσης από αλουμινωμένο σίδηρο, πυριτίου και ψευδαργύρου.
- Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση - 3 φορές καλύτερη από την καθαρή γαλβανισμένη πλάκα
- Όμορφη επιφανειακή διακόσμηση άνθη ψευδαργύρου κατάλληλη για την κατασκευή εξωτερικών πάνελ
- Το αλουμίνιο παρέχει πρωταρχική προστατευτική αντοχή στη διάβρωση
- Ανθεκτικότητα σε θερμότητα - αντέχει θερμοκρασίες άνω των 300°C
- Παρόμοια αντοχή στην οξείδωση σε υψηλές θερμοκρασίες με την αλουμινοποιημένη πλάκα χάλυβα
- Συχνές εφαρμογές: σωλήνες καμινάδας, φούρνους, φωτιστικά, ηλιακές λάμπες
Τα προϊόντα που παρουσιάζονται
| Προϊόντα | Τύπο πρότυπο Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Εισαγωγή | Πίνακες με χρώμα που εκτυπώνονται σε γαλβανισμένες πλάκες, αλουμινωμένες πλάκες ψευδαργύρου και άλλα υποστρώματα με τεχνολογία μεταφοράς ή επικαλύψεως με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Φωτεινά χρώματα, μεγάλη ποικιλία, συμπεριλαμβανομένων των μαρμάρινων κόκκων, καμουφλάζ, χρωματικών πλακών εκτύπωσης ξύλινων κόκκων |
| Μέγεθος | Δάχος: 0,17 - 1,5 mm, πλάτος: λιγότερο από 1,5 mm |
| Χρώμα και Μοτίβο | Προσαρμοσμένο ανάλογα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Φύλλα από γαλβανισμένο χάλυβα / Φύλλα από χάλυβα Galvalume |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 20-25um/5-10um |
| Τύπος επικάλυψης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω από 1 στρώμα |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται ευρέως σε οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες και παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Πληροφορίες εμπορίου
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 τόνοι |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | TT ή 100% LC σε θέα |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο αξίας θαλάσσης |
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι της Σαγκάης, Λιμάνι του Τσιντάο, Λιμάνι του Τιάντζιν |
| Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία υψηλής ποιότητας πλακών επικάλυψης, που είναι καταχωρημένη στην πόλη Wuxi.Ζυγισμένα, αλουμινίου ψευδαργύρου, ψευδαργύρου αλουμινίου μαγνησίου και αλουμινίου μαγνησίου μαγγανίου υψηλής ποιότητας μεταλλικές πλάκες.
Στρατηγικές εταιρικές σχέσεις
Διατηρούμε εξαιρετικές σχέσεις συνεργασίας με πολλά μεγάλα εγχώρια χάλυβα, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel,και Jiangyin Zongcheng Steel.
Πεδία εφαρμογής
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως στο χτίσιμο χάλυβα δομής, μεταλλικά οικοδομικά υλικά, χάλυβα σιλό, σωλήνες εξαερισμού, μηχανική και ηλεκτρική στέγαση, οικιακή συσκευή πλάκα, ανελκυστήρα,Πλάκα καθαρισμού, εξαρτήματα τυπώματος αυτοκινήτων και συναφείς τομείς.
Εμπειρογνωμοσύνη και εξυπηρέτηση
Οι εργαζόμενοι μας έχουν κατά μέσο όρο πάνω από 8 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, γεγονός που μας επιτρέπει να παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις εφοδιασμού και να βελτιώνουμε την αποτελεσματικότητα της αλυσίδας εφοδιασμού.Έχουμε συμμετάσχει στην προμήθεια υλικών και τεχνικές υπηρεσίες για πολλά μεσαία και μεγάλα μηχανικά έργα σε εγχώρια και διεθνή κλίμακα.
Συμμεριζόμαστε στην αξία της έννοιας "όχι για πολύ καιρό, να μην είναι σε θέση να ανακάμψει" και δεσμευόμαστε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης.Η εταιρεία μας στοχεύει να γίνει ο κορυφαίος προμηθευτής υπηρεσιών υψηλής ποιότητας χάλυβα στην Κίνα, εργάζονται χέρι-χέρι με εγχώριους και διεθνείς πελάτες για τη δημιουργία αριστείας.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

