Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Μπάρα από κράμα νικελίου Βαθμός 2.4066 - Ανθεκτική στη διάβρωση, προσαρμοσμένης ελεύθερης κοπής οποιουδήποτε μήκους, στρογγυλή μπάρα νικελίου υψηλής ολκιμότητας
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | C200 | Σχήμα | Γύρω |
|---|---|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Επεξεργασία Επιφανειών | πάστωμα |
| Μήκος | 6m/pcs | Άλλη Τεχνική | Ψυχρή, Σφυρηλατημένη |
| Προσδιορισμός | 5 - 350mm | Πυκνότητα | 8.9g/cm3 |
| Διάμετρος | 4 - 200 mm | Σημείο Τήξης | 1446 °C (2635 °F) |
| Αντοχή εφελκυσμού | Psi - 67.000, MPa - 462 | Ισχύς απόδοσης | Psi - 21.500, MPa - 148 |
| Επιμήκυνση | 45% | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,15 ανώτατο |
| Περιεχόμενο νικελίου | 99 λ. | ||
| Επισημαίνω | Ανθεκτικές στη διάβρωση ράβδοι από κράμα νικελίου,Στρογγυλή ράβδος νικελίου χωρίς προσαρμοσμένη κοπή,Ράβδος νικελίου υψηλής ολκιμότητας |
||
Περιγραφή προϊόντων
Κατηγορία 2.4066 / κράμα 200 / UNS N02200 Πραγματικές ράβδοι από κράμα νικελίου
Διάφορες ράβδοι από κράμα νικελίου, διαθέσιμες σε οποιοδήποτε μήκος, με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και μηχανικές ιδιότητες.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλή μπάρα νικελίου |
| Αξία | Σύνθετο 200 / Σύνθετο 201 / 2.4068 / 2.4066 |
| Σφιχτότητα | 80,9 g/cm3 |
| Διάμετρος | 4 - 200 mm ή διαμέτρου προσαρμογής διαθέσιμα |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, 6m ή προσαρμοσμένη κοπή διαθέσιμη |
| Επιφάνεια | Φωτεινά |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
| Άλλα σχήματα | Πλάκα, σωλήνας, επίπεδη ράβδο, σπείρα |
| Τροποποιημένο | 50 χιλιοστά |
Περιγραφή του υλικού
Το υλικό 2.4066 είναι ένα μη κραματοποιημένο, τεχνικά καθαρό νικέλιο με υψηλή αντοχή στη διάβρωση και εξαιρετική αντοχή σε αλκαλικά μέσα.Το υλικό αυτό προσφέρει καλές μηχανικές ιδιότητες σε ευρύ εύρος θερμοκρασιών, αντοχή σε οξειδωτικές και μειωτικές συνθήκες, υψηλή ευελιξία, καλή θερμική αγωγιμότητα και εξαιρετική αντοχή σε διάφορα διαβρωτικά μέσα, οξέα και φυσικές λύσεις αλατιού.
Χημική σύνθεση
| Στοιχείο | Νικέλιο 200 (%) |
|---|---|
| Γ | 0.15 το πολύ. |
| Μ | 0.35 το πολύ. |
| Ναι. | 0.35 το πολύ. |
| Κου | 0.25 το πολύ. |
| S | 0.01 λεπτά |
| Φε | 0.40 το πολύ. |
| Νι | 99 λεπτά |
Μηχανικές ιδιότητες
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 80,9 g/cm3 |
| Σημείο τήξης | 1446 °C (2635 °F) |
| Δυνατότητα τράβηξης | 67,000 Psi / 462 MPa |
| Δυνατότητα απόδοσης (0,2% αντιστάθμιση) | 21500 Psi / 148 MPa |
| Επέκταση | 45% |
Βασικές ιδιότητες
- Υψηλή αντοχή στη διάβρωση
- Καλές μηχανικές ιδιότητες σε ευρύ εύρος θερμοκρασιών
- Ανθεκτικότητα σε αλκαλικά μέσα, διαβρωτικά μέσα, οξέα και φυσικές λύσεις αλατιού
- Αντίσταση σε συνθήκες οξείδωσης και μείωσης
- Υψηλή ευελιξία
- Καλή θερμική αγωγικότητα
Εφαρμογές
- Χημική και πετροχημική βιομηχανία
- Βιομηχανία τροφίμων
- Συστήματα μεταφοράς χημικών παραγόντων
Σχετικές κλάσεις κράματος νικελίου
| ΔΙΝ | Υλικό αριθ. | Εθνική Υπηρεσία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Νι 99,2 LC-Νι 99 | 2.4066 / 2.4068 | N 02200 / N 02201 | Νικέλιο 200/201 |
| Νικουίλη 30 Fe | 2.4360 | N 04400 | MONEL 400 |
| NiCr 20 CuMo | 2.4660 | N 08020 | ΑΛΛΟΥ 20 |
| NiCr 21 Mo | 2.4858 | N 08825 | INCOLOY 825 |
Εικόνες προϊόντων
Πληροφορίες παραγγελίας
Όροι πληρωμής: 30% προκαταβολή TT, 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
Όροι τιμών: FOB, CIF, EXW
Λιμάνι φόρτωσης: Λιμάνι της Σαγκάης
Μέθοδοι παράδοσης: Θάλασσα, UPS, DHL, Fedex
Συσκευασία: Τυπική συσκευασία με πλαστικές σακούλες και δέσμες με ιμάντα, προσαρμόσιμες κατόπιν αιτήματος
Συνιστώμενα προϊόντα

