Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Εργαλεία από χαλύβδινο χαλύβδινο με πλάτος 600 mm - 1250 mm
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 0,12 - 3,0 χλστ | Πλάτος | 600mm - 1250mm |
|---|---|---|---|
| Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι | Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. | Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um | Τύπος επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Κανονική σπάγγα / μη σπάγγα | Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS | Σύνθεση Υλικού | 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρος, 2% πυρίτιο |
| Πάχος μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ | Διάμετρος προτύπου | λιγότερο από 1,5 mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος | ||
| Επισημαίνω | Astm A653 Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα,Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα 600mm - 1250mm Πλάτος,Προβαμμένο γαλβανισμένο χάλυβα ποιότητας SGHC |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επίστρωση Ψευδαργύρου ASTM A653 Γαλβανισμένη Λαμαρίνα Στέγης από Χάλυβα
Υψηλής ποιότητας γαλβανισμένες λαμαρίνες στέγης από χάλυβα διαθέσιμες σε πλάτη από 600mm έως 1250mm, κατασκευασμένες σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας SGHC για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και ανθεκτικότητα.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη Λαμαρίνα Χάλυβα / Λαμαρίνα Χάλυβα Galvalume / Προβαμμένη Γαλβανισμένη Λαμαρίνα Χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος |
Γαλβανισμένη λαμαρίνα χάλυβα: 0,12 - 3,0mm Λαμαρίνα χάλυβα Galvalume: 0,25 - 3,0mm Προβαμμένη γαλβανισμένη λαμαρίνα χάλυβα: 0,12 - 1,2mm |
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος Κουλούρας | 2 - 8 Τόνοι |
| Εσωτερική Διάμετρος Κουλούρας | 508mm ή 610mm |
| Επιφάνεια |
Γαλβανισμένη: Κανονικό σπινθηροβόλο / χωρίς σπινθηροβόλο Ψευδάργυρος: Z30 - Z275 Galvalume: AZ40 - AZ180 Προβαμμένη: Τύπος βαφής: PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS, κ.λπ. |
Κέντρο Προϊόντων
Προβαμμένη Κουλούρα Γαλβανισμένου Χάλυβα (PPGI)
Έγχρωμη επικαλυμμένη πλάκα χάλυβα κατασκευασμένη με χρήση ψυχρής έλασης χάλυβα και γαλβανισμένου χάλυβα ως βασικές πλάκες. Μετά την επιφανειακή προεπεξεργασία που περιλαμβάνει απολίπανση, καθαρισμό και επεξεργασία χημικής μετατροπής, η επίστρωση εφαρμόζεται με συνεχή μέθοδο επίστρωσης με κύλινδρο, ακολουθούμενη από διαδικασίες ψησίματος και ψύξης.
Αυτές οι επικαλυμμένες πλάκες χάλυβα προσφέρουν ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετική απόδοση κατά της διάβρωσης. Μπορούν να επεξεργαστούν απευθείας και να χρησιμεύσουν ως καινοτόμες πρώτες ύλες για τις βιομηχανίες κατασκευών, ναυπηγικής, κατασκευής οχημάτων, οικιακών συσκευών και ηλεκτρικών.
Κουλούρα Γαλβανισμένου Χάλυβα
Λαμαρίνες χάλυβα με επιφάνειες επικαλυμμένες με ψευδάργυρο που παρέχουν οικονομική και αποτελεσματική πρόληψη σκουριάς. Περίπου ο μισός παγκόσμιος όγκος παραγωγής ψευδαργύρου χρησιμοποιείται για αυτή τη διαδικασία γαλβανισμού.
Απαιτήσεις Επιφάνειας:
• Οι καταστάσεις της επιφάνειας ποικίλλουν ανάλογα με τη διαδικασία επίστρωσης: κανονικό σπινθηροβόλο, μικρό σπινθηροβόλο, μεγάλα σπινθηροβόλα
• Εξαιρετική εμφάνιση χωρίς επιβλαβείς ατέλειες όπως χωρίς επίστρωση, τρύπες, ρωγμές, αφρόγαλα, υπερβολικά παχιά επίστρωση, τριβή, βρωμιά χρωμικού οξέος ή λευκή σκουριά
• Οι καταστάσεις της επιφάνειας ποικίλλουν ανάλογα με τη διαδικασία επίστρωσης: κανονικό σπινθηροβόλο, μικρό σπινθηροβόλο, μεγάλα σπινθηροβόλα
• Εξαιρετική εμφάνιση χωρίς επιβλαβείς ατέλειες όπως χωρίς επίστρωση, τρύπες, ρωγμές, αφρόγαλα, υπερβολικά παχιά επίστρωση, τριβή, βρωμιά χρωμικού οξέος ή λευκή σκουριά
Κουλούρα Χάλυβα Galvalume
Κράμα που αποτελείται από 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρο και 2% πυρίτιο στερεοποιημένο στους 600°C. Η δομή σχηματίζει πυκνό κρύσταλλο τετραπλής σύνδεσης αλουμινισμένου σιδήρου, πυριτίου και ψευδαργύρου.
Βασικά Πλεονεκτήματα:
• Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση - 3 φορές καλύτερη από την καθαρή γαλβανισμένη λαμαρίνα
• Ελκυστική διακόσμηση επιφάνειας με άνθη ψευδαργύρου κατάλληλη για εξωτερικά πάνελ κτιρίων
• Εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα αντέχει σε θερμοκρασίες άνω των 300°C
• Ιδανικό για σωλήνες καμινάδων, φούρνους, φωτιστικά και αμπαζούρ ηλιακών λαμπτήρων
• Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση - 3 φορές καλύτερη από την καθαρή γαλβανισμένη λαμαρίνα
• Ελκυστική διακόσμηση επιφάνειας με άνθη ψευδαργύρου κατάλληλη για εξωτερικά πάνελ κτιρίων
• Εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα αντέχει σε θερμοκρασίες άνω των 300°C
• Ιδανικό για σωλήνες καμινάδων, φούρνους, φωτιστικά και αμπαζούρ ηλιακών λαμπτήρων
Προτεινόμενα Προϊόντα
| Προϊόντα | Προβαμμένη Λαμαρίνα με Εκτύπωση Σχεδίου |
|---|---|
| Εισαγωγή | Έγχρωμες πλάκες εκτυπωμένες σε γαλβανισμένα ή αλουμινισμένα υποστρώματα ψευδαργύρου χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Φωτεινά χρώματα και ποικίλα σχέδια, συμπεριλαμβανομένης της εκτύπωσης μαρμάρινου κόκκου, παραλλαγής και ξύλινου κόκκου |
| Μέγεθος | Πάχος: 0,17 - 1,5mm (Πλάτος μικρότερο από 1,5mm) |
| Χρώμα & Σχέδιο | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό Υλικό | Γαλβανισμένη λαμαρίνα χάλυβα / Λαμαρίνα χάλυβα Galvalume |
| Πάχος Επίστρωσης | 20-25um / 5-10um |
| Τύπος Επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| ID Κουλούρας | Φ510mm / 610mm |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες, παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές Πληροφορίες
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 5 Τόνοι |
|---|---|
| Όροι Πληρωμής | TT ή 100% LC στην όψη |
| Συσκευασία | Τυπική Συσκευασία Αξιόπλοης Θαλάσσης |
| Λιμάνι Φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Τσινγκντάο, Λιμάνι Τιαντζίν |
| Φόρτωση Εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος Παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες Εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία υψηλής ποιότητας επικαλυμμένων πλακών, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Προσφέρουμε ολοκληρωμένες λύσεις για έγχρωμη επίστρωση, γαλβανισμένες, αλουμινιόψευδαργυροεπικαλυμμένες, ψευδαργυρο-αλουμινίου-μαγνησίου και αλουμινιο-μαγνησιο-μαγγανίου μεταλλικές πλάκες.
Στρατηγικές Συνεργασίες:
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin Zongcheng Steel.
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin Zongcheng Steel.
Βιομηχανικές Εφαρμογές:
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται εκτενώς σε κτίρια μεταλλικών κατασκευών, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινες σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανικού και ηλεκτρικού εξοπλισμού, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού και εξαρτήματα πρεσαρίσματος αυτοκινήτων.
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται εκτενώς σε κτίρια μεταλλικών κατασκευών, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινες σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανικού και ηλεκτρικού εξοπλισμού, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού και εξαρτήματα πρεσαρίσματος αυτοκινήτων.
Ομάδα Ειδικών:
Οι εργαζόμενοί μας έχουν μέσο όρο άνω των 8 ετών εμπειρίας στον κλάδο, επιτρέποντάς μας να παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις εφοδιασμού και να βελτιώνουμε την αποδοτικότητα της εφοδιαστικής αλυσίδας για τους πελάτες μας.
Οι εργαζόμενοί μας έχουν μέσο όρο άνω των 8 ετών εμπειρίας στον κλάδο, επιτρέποντάς μας να παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις εφοδιασμού και να βελτιώνουμε την αποδοτικότητα της εφοδιαστικής αλυσίδας για τους πελάτες μας.
Όραμα Εταιρείας:
Δεσμευμένοι στην αξία της βιώσιμης ανάπτυξης, προσπαθούμε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης και να καθιερωθούμε ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών υψηλής ποιότητας επικαλυμμένων και επιμεταλλωμένων χαλυβουργικών προϊόντων της Κίνας.
Δεσμευμένοι στην αξία της βιώσιμης ανάπτυξης, προσπαθούμε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης και να καθιερωθούμε ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών υψηλής ποιότητας επικαλυμμένων και επιμεταλλωμένων χαλυβουργικών προϊόντων της Κίνας.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

