Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ατσάλι με κανονική στίλβωση αλουζινο-ψευδαργυρωμένης επικάλυψης για πλάκα κοντέινερ με πάχος 0,16-3,0 mm
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 0,16-3,0 χλστ | Πλάτος φύλλου | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
|---|---|---|---|
| Προσαρμοσμένο μήκος | Σύμφωνα με την απαίτηση | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| aluzinc επίστρωμα | AZ40 - AZ180 | Τύπος ζωγραφικής | PE,HDP,SMP,PVDF |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS | Φινίρισμα επιφάνειας | Κανονική σπάγγα / μη σπάγγα |
| Σύνθεση κράματος | 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρος, 2% πυρίτιο | Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C |
| Πάχος εκτύπωσης μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ | Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα | ||
| Επισημαίνω | Κανονικό Spangle επικαλυμμένο ατσάλι,Φύλλο χάλυβα Galvalume Πάχους 0,16-3 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ανοξείδωτος χάλυβας Aluzinc με κανονικό σπινθήρα για σωλήνες και βεράντες
Υψηλής ποιότητας φύλλα χάλυβα επικαλυμμένα με Aluzinc διαθέσιμα σε εύρος πάχους 0,16-3,0 mm, ειδικά σχεδιασμένα για την κατασκευή σωλήνων και βεραντών.
Προδιαγραφές προϊόντος
Διαθέσιμοι τύποι προϊόντων
| Όνομα προϊόντος | Εύρος πάχους |
|---|---|
| Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα | 0,12 - 3,0 mm |
| Φύλλο χάλυβα Galvalume | 0,25 - 3,0 mm |
| Προβαμμένο γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα | 0,12 - 1,2 mm |
Διαστάσεις & Πρότυπα
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 2-8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Κανονικός σπινθήρας / χωρίς σπινθήρα Ψευδάργυρος: Z30 - Z275 Galvalume: AZ40 - AZ180 Προβαμμένο: PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS |
Κέντρο προϊόντων
Προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα (PPGI)
Χρωματιστές πλάκες χάλυβα που χρησιμοποιούν ψυχρής έλασης χάλυβα και γαλβανισμένο χάλυβα ως υλικά βάσης. Μετά από προεπεξεργασία επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της απολίπανσης, του καθαρισμού και της χημικής επεξεργασίας μετατροπής, αυτές οι πλάκες υφίστανται συνεχή επίστρωση με μέθοδο επίστρωσης με κύλινδρο, ακολουθούμενη από διαδικασίες ψησίματος και ψύξης.
Αυτές οι επικαλυμμένες πλάκες χάλυβα προσφέρουν ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση. Μπορούν να επεξεργαστούν απευθείας και να χρησιμεύσουν ως καινοτόμα πρώτες ύλες για τις βιομηχανίες κατασκευών, ναυπηγικής, κατασκευής οχημάτων, οικιακών συσκευών και ηλεκτρικών.
Γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα
Φύλλα χάλυβα με επιφάνειες επικαλυμμένες με ψευδάργυρο που παρέχουν οικονομική και αποτελεσματική πρόληψη σκουριάς. Η γαλβάνιση αντιπροσωπεύει περίπου το ήμισυ της παγκόσμιας παραγωγής ψευδαργύρου.
Απαιτήσεις επιφάνειας
- Οι καταστάσεις επιφάνειας ποικίλλουν ανάλογα με τις μεθόδους διαδικασίας επίστρωσης: κανονικός σπινθήρας, μικρός σπινθήρας, μεγάλος σπινθήρας
- Εξαιρετική εμφάνιση χωρίς ατέλειες που επηρεάζουν τη χρηστικότητα του προϊόντος
- Χωρίς ατέλειες επιμετάλλωσης, τρύπες, ρωγμές, αφρό, υπερβολικά παχιά επιμετάλλωση, τριβή, βρωμιά χρωμικού οξέος ή λευκή σκουριά
Πηνίο χάλυβα Galvalume
Κράμα αλουμινίου 55%, ψευδαργύρου 43% και πυριτίου 2% στερεοποιημένο στους 600°C. Η δομή σχηματίζει πυκνούς κρυστάλλους τετραπλής σύνδεσης αλουμινίου, σιδήρου, πυριτίου και ψευδαργύρου.
- Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση - 3 φορές καλύτερη από τα καθαρά γαλβανισμένα φύλλα
- Ελκυστική διακόσμηση επιφάνειας με άνθη ψευδαργύρου κατάλληλη για εξωτερικά πάνελ κτιρίων
- Εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα αντέχει σε θερμοκρασίες άνω των 300°C
- Ιδανικό για σωλήνες καμινάδας, φούρνους, φωτιστικά και ηλιακά αμπαζούρ
Προϊόντα χαρακτηριστικών: Προβαμμένο φύλλο χάλυβα με εκτύπωση μοτίβων
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Περιγραφή προϊόντος | Χρωματιστές πλάκες εκτυπωμένες σε γαλβανισμένα ή αλουμινισμένα υποστρώματα ψευδαργύρου χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Φωτεινά χρώματα, μεγάλη ποικιλία, συμπεριλαμβανομένων μοτίβων μαρμάρου, παραλλαγής, ξύλου |
| Διαστάσεις | Πάχος: 0,17-1,5mm, Πλάτος: λιγότερο από 1,5mm |
| Χρώματα & Μοτίβα | Προσαρμόσιμα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Υλικό βάσης | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα / Φύλλο χάλυβα Galvalume |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Τύπος επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| ID πηνίου | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογές | Οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες, παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές πληροφορίες
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 τόνοι |
| Όροι πληρωμής | TT ή 100% LC στην όψη |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία αξιόπλοης θάλασσας |
| Λιμάνι φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Qingdao, Λιμάνι Tianjin |
| Φόρτωση εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και διανομή πλακών υψηλής ποιότητας επίστρωσης, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Προσφέρουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένης της έγχρωμης επίστρωσης, της γαλβανισμένης, της επιμετάλλωσης αλουμινίου-ψευδαργύρου, του ψευδαργύρου-αλουμινίου-μαγνησίου και των μεταλλικών πλακών υψηλής ποιότητας αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου.
Στρατηγικές συνεργασίες
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin Zongcheng Steel.
Εφαρμογές
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται εκτενώς σε κτίρια μεταλλικών κατασκευών, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινους σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανικού και ηλεκτρικού εξοπλισμού, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού, εξαρτήματα πρεσαρίσματος αυτοκινήτων και διάφορα έργα μηχανικής παγκοσμίως.
Εξειδίκευση
Η ομάδα μας έχει μέσο όρο άνω των 8 ετών εμπειρίας στον κλάδο, επιτρέποντάς μας να παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις εφοδιασμού και να βελτιώνουμε την αποδοτικότητα της εφοδιαστικής αλυσίδας για τους πελάτες μας.
Δεσμευμένοι στις βασικές μας αξίες βιωσιμότητας και αξιοπιστίας, προσπαθούμε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης, συνεργαζόμενοι με εγχώριους και διεθνείς πελάτες ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών προϊόντων χάλυβα υψηλής ποιότητας επίστρωσης και επιμετάλλωσης της Κίνας.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

