Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
0.12mm-4.5mm πάχος JIS G550 G40 G60 Z275 Ζυγισμένο σίδηρο περιτυλίγμα για εφαρμογή πλακέτων δοχείων
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 0,12mm-4,5mm | Επιλογές πλάτους | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
|---|---|---|---|
| Προσαρμοσμένο μήκος | Ναί | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 | Προβαμμένο πάχος | 0,12 - 1,2 χλστ |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um | Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| Τύπος Επιφάνειας | Κανονική σπάγγα / μη σπάγγα | Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C |
| Τυπικά μεγέθη | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Πάχος εκτύπωσης μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ |
| Υλικό Βάσης | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα / Φύλλο χάλυβα Galvalume | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα πάχους 0,12mm-4,5mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Επίχρυσο χαλύβδινο φύλλο / Χαλύβδινο φύλλο Galvalume / Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο |
| Πάχος | Γαλβανισμένο: 0,12-3,0mm Galvalume: 0,25-3,0mm Προβαμμένο: 0,12-1,2mm |
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή κατά παραγγελία |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος όπως απαιτείται |
| Βάρος πηνίου | 2-8 Τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένο: Κανονικό σπινθήρα/χωρίς σπινθήρα (Z30-Z275) Galvalume: AZ40-AZ180 Προβαμμένο: Επιστρώσεις PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS, κ.λπ. |
Κέντρο προϊόντων
Προβαμμένο πηνίο χάλυβα (PPGI)
Το προβαμμένο πηνίο χάλυβα, γνωστό και ως PPGI ή έγχρωμη πλάκα, κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας ψυχρά ελασματοποιημένο χάλυβα ή γαλβανισμένο χάλυβα ως βασική πλάκα. Μετά την προεπεξεργασία της επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της απολίπανσης, του καθαρισμού και της χημικής επεξεργασίας μετατροπής, η επίστρωση εφαρμόζεται συνεχώς με τη μέθοδο επίστρωσης με κύλινδρο, ακολουθούμενη από ψήσιμο και ψύξη.
Αυτή η επικαλυμμένη χαλύβδινη πλάκα προσφέρει ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετική απόδοση κατά της διάβρωσης. Μπορεί να επεξεργαστεί απευθείας και χρησιμεύει ως καινοτόμο πρώτη ύλη για κατασκευές, ναυπηγική, κατασκευή οχημάτων, οικιακές συσκευές και ηλεκτρικές βιομηχανίες, αντικαθιστώντας αποτελεσματικά το ξύλο, ενώ επιτρέπει την αποδοτική κατασκευή, την εξοικονόμηση ενέργειας και την πρόληψη της ρύπανσης.
Πηνίο χάλυβα γαλβανισμένο
Το γαλβανισμένο φύλλο αναφέρεται σε χαλύβδινη πλάκα με επιφανειακή επίστρωση ψευδαργύρου. Η γαλβάνιση είναι μια οικονομική και αποτελεσματική μέθοδος πρόληψης σκουριάς, με περίπου το ήμισυ της παγκόσμιας παραγωγής ψευδαργύρου να χρησιμοποιείται για αυτήν τη διαδικασία.
Απαιτήσεις επιφάνειας:
- Οι καταστάσεις επιφάνειας ποικίλλουν ανάλογα με τη διαδικασία επίστρωσης: κανονικός σπινθήρας, μικρός σπινθήρας, μεγάλοι σπινθήρες, κ.λπ.
- Πρέπει να έχει καλή εμφάνιση χωρίς ελαττώματα που επηρεάζουν τη χρήση του προϊόντος
- Χωρίς ελαττώματα επιμετάλλωσης, τρύπες, ρωγμές, αφρό, υπερβολικά παχιά επιμετάλλωση, τριβή, βρωμιά χρωμικού οξέος ή λευκή σκουριά
Πηνίο χάλυβα Galvalume
Το φύλλο χάλυβα Galvalume είναι ένα κράμα που αποτελείται από 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρο και 2% πυρίτιο που στερεοποιείται στους 600°C. Η δομή σχηματίζει έναν πυκνό κρύσταλλο τετραπλής σύνδεσης αλουμινισμένου σιδήρου, πυριτίου και ψευδαργύρου.
- Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση - 3 φορές καλύτερη από το καθαρό γαλβανισμένο φύλλο
- Ελκυστική διακόσμηση επιφάνειας με άνθη ψευδαργύρου κατάλληλη για εξωτερικά πάνελ κτιρίων
- Ανώτερη αντοχή στη θερμότητα - αντέχει σε θερμοκρασίες άνω των 300°C
- Συνήθως χρησιμοποιείται σε σωλήνες καμινάδας, φούρνους, φωτιστικά και ηλιακούς λαμπτήρες
Προτεινόμενα προϊόντα: Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο με εκτύπωση μοτίβων
| Προϊόν | Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο με εκτύπωση μοτίβων |
| Εισαγωγή | Έγχρωμη πλάκα εκτυπωμένη σε γαλβανισμένα ή αλουμινισμένα υποστρώματα ψευδαργύρου χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Φωτεινά χρώματα, μεγάλη ποικιλία, συμπεριλαμβανομένων μοτίβων μαρμάρου, παραλλαγής και ξύλου |
| Μέγεθος | Πάχος: 0,17-1,5mm, Πλάτος: λιγότερο από 1,5mm |
| Χρώμα & Μοτίβο | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο / Χαλύβδινο φύλλο Galvalume |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25μm/5-10μm |
| Τύπος επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώσεις, κάτω 1 στρώση |
| ID πηνίου | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες, παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές πληροφορίες
| MOQ | 5 Τόνοι |
| Όρος πληρωμής | TT ή 100% LC εν όψει |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία αξιόπλοης θάλασσας |
| Λιμάνι φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Qingdao, Λιμάνι Tianjin |
| Φόρτωση εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία υψηλής ποιότητας επικαλυμμένων πλακών, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Προσφέρουμε ολοκληρωμένες λύσεις για έγχρωμη επίστρωση, γαλβανισμένες, αλουμινένιες επιμεταλλώσεις ψευδαργύρου, ψευδάργυρο-αλουμίνιο-μαγνήσιο και αλουμίνιο-μαγνήσιο-μαγγάνιο υψηλής ποιότητας μεταλλικές πλάκες.
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin Zongcheng Steel. Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια μεταλλικών κατασκευών, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινους σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανικού και ηλεκτρικού εξοπλισμού, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού και εξαρτήματα αυτοκινήτων από χύτευση.
Με μέση εμπειρία εργαζομένων άνω των 8 ετών, η ομάδα μας παρέχει προσαρμοσμένες λύσεις προμήθειας και τεχνικές υπηρεσίες για μεσαία και μεγάλα έργα παγκοσμίως. Δεσμευόμαστε να είμαστε ο καλύτερος συνεργάτης σας στην αποδοτικότητα της εφοδιαστικής αλυσίδας.
Καθοδηγούμενοι από την αξία μας για βιώσιμη ανάπτυξη, προσπαθούμε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης και να καθιερωθούμε ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών υψηλής ποιότητας επικαλυμμένων και επιμεταλλωμένων χαλύβδινων προϊόντων της Κίνας.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

