Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
0.18 έως 2,5 mm AZ150 Galvalume Steel Coil Sheet με επικάλυψη κατά των δακτυλικών εκτυπώσεων
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 0,18 έως 2,5 mm | Υλικό | Κράμα Zn Al |
|---|---|---|---|
| Τύπος επίστρωσης | Galvalume | Φινίρισμα επιφάνειας | Αντιπαράθεση με δάχτυλο |
| Επιλογές πλάτους | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm | Μήκος | ΕΘΙΜΟ |
| Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι | Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. | Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 |
| Προβερνικωμένο επίστρωμα | PE, HDP, SMP, PVDF | Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C |
| Πάχος εκτύπωσης μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ | Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Αναγνωριστικό πηνίου | Φ510ΜΜ/610ΜΜ | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο χάλυβα Galvalume 0,18 έως 2,5 mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
0,18 έως 2,5mm Χαλύβδινο πηνίο από κράμα Zn Al AZ150 Galvalume με αντικολλητική επίστρωση
Γαλβανισμένα, galvalume και προβαμμένα χαλύβδινα πηνία υψηλής ποιότητας με αντικολλητική επίστρωση για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και αισθητική εμφάνιση.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντων | Φύλλο γαλβανισμένου χάλυβα / Φύλλο χάλυβα galvalume / Φύλλο προβαμμένου γαλβανισμένου χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα: 0,12 - 3,0mm Φύλλο χάλυβα Galvalume: 0,25 - 3,0mm Προβαμμένο γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα: 0,12 - 1,2mm |
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 2 - 8 Τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένο: Κανονικό σπινθήρα/χωρίς σπινθήρα Ψευδάργυρος (Z30-Z275) Galvalume: AZ40-AZ180 Προβαμμένο: Επιστρώσεις PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS, κ.λπ. |
Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο (PPGI)
Έγχρωμες επικαλυμμένες χαλύβδινες πλάκες που χρησιμοποιούν ψυχρής έλασης και γαλβανισμένο χάλυβα ως βασικά υλικά, με προεπεξεργασία επιφάνειας και συνεχή μέθοδο επίστρωσης με κύλινδρο. Αυτά τα ελαφριά, αισθητικά ευχάριστα πάνελ προσφέρουν εξαιρετικές αντισκωριακές ιδιότητες και είναι έτοιμα για άμεση επεξεργασία.
Εφαρμογές: Κατασκευαστική βιομηχανία, ναυπηγική, κατασκευή οχημάτων, οικιακές συσκευές, ηλεκτρική βιομηχανία και λύσεις αντικατάστασης χάλυβα με ξύλο.
Γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο
Επικαλυμμένα με ψευδάργυρο χαλύβδινα φύλλα που παρέχουν οικονομική και αποτελεσματική πρόληψη σκουριάς. Διαθέσιμα σε διάφορες καταστάσεις επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένων κανονικών σπινθήρων, μικρών σπινθήρων και μεγάλων σπινθήρων.
Η ποιότητα της επιφάνειας διασφαλίζει την απουσία επιβλαβών ελαττωμάτων όπως κενά επιμετάλλωσης, τρύπες, ρωγμές, αφρός, υπερβολικό πάχος επιμετάλλωσης, τριβή, λεκέδες χρωμικού οξέος ή λευκή σκουριά.
Χαλύβδινο πηνίο Galvalume
Προηγμένη σύνθεση κράματος 55% αλουμινίου, 43% ψευδαργύρου και 2% πυριτίου στερεοποιημένη στους 600°C, σχηματίζοντας μια πυκνή δομή κρυστάλλων τετραπλής σύνδεσης.
Βασικά Πλεονεκτήματα:
- Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση - 3 φορές καλύτερη από το καθαρό γαλβανισμένο φύλλο
- Ελκυστική διακόσμηση επιφάνειας με άνθη ψευδαργύρου για εξωτερικούς χώρους κτιρίων
- Εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα - αντέχει σε θερμοκρασίες άνω των 300°C
- Ιδανικό για σωλήνες καμινάδας, φούρνους, φωτιστικά και αμπαζούρ ηλιακών λαμπτήρων
Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο με εκτύπωση μοτίβων
| Προϊόν | Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο με εκτύπωση μοτίβων |
|---|---|
| Εισαγωγή | Έγχρωμες πλάκες εκτυπωμένες σε γαλβανισμένα ή αλουμινισμένα υποστρώματα ψευδαργύρου χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Έντονα χρώματα, μεγάλη ποικιλία, συμπεριλαμβανομένων μοτίβων μαρμάρου, παραλλαγής και ξύλου |
| Μέγεθος | Πάχος: 0,17 - 1,5mm, Πλάτος: λιγότερο από 1,5mm |
| Χρώμα & Μοτίβο | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα / Φύλλο χάλυβα Galvalume |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Τύπος επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| ID πηνίου | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες, παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές πληροφορίες
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 Τόνοι |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | TT ή 100% LC κατά όψη |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία αξιόπλοης θάλασσας |
| Λιμάνι φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Qingdao, Λιμάνι Tianjin |
| Φόρτωση εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Εταιρικό προφίλ
Είμαστε μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και διανομή υψηλής ποιότητας επικαλυμμένων πλακών, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Το χαρτοφυλάκιο προϊόντων μας περιλαμβάνει έγχρωμη επίστρωση, γαλβανισμένες, αλουμινένιες ψευδαργυρικές επιμεταλλώσεις, ψευδάργυρο-αλουμίνιο-μαγνήσιο και αλουμίνιο-μαγνήσιο-μαγγάνιο premium μεταλλικές πλάκες.
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin ZongCheng Steel.
Εφαρμογές: Κτίρια μεταλλικών κατασκευών, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινοι σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανικών και ηλεκτρικών συσκευών, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού, εξαρτήματα πρεσαρίσματος αυτοκινήτων.
Η έμπειρη ομάδα μας (μέσος όρος 8+ ετών εμπειρίας στον κλάδο) παρέχει προσαρμοσμένες λύσεις προμήθειας και τεχνικές υπηρεσίες για μεσαία έως μεγάλα έργα παγκοσμίως.
Δεσμευμένοι στην αξία μας για βιώσιμη ανάπτυξη, προσπαθούμε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών υψηλής ποιότητας επικαλυμμένων και επιμεταλλωμένων χαλυβουργικών προϊόντων της Κίνας.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

