Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
SA240 Τύπος 329 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 20,0 mm SS Πλάκα 5ft*20ft 4ft*8ft UNS S32900
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S32900 |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Στρογγυλή ράβδος Hastelloy C276 Κοπή κατά παραγγελία σε μήκος UNS N10276 Alloy 276 Με πιστοποιητικό EN 10204-3.1
| Προϊόντα: | Στρογγυλή μπάρα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 5 - 300 mm |
Στρογγυλή ράβδος Hastelloy C276 Κοπή κατά παραγγελία σε μήκος UNS N10276 Alloy 276 Με πιστοποιητικό EN 10204-3.1
| Προϊόντα: | Στρογγυλή μπάρα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 5 - 300 mm |
Διπλό S32304 Σιδηροτροφία από ανοξείδωτο χάλυβα για δομή γέφυρας μήκους 6m 12m
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 2304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα 316LN UNS S31653 SS με προσαρμοσμένη κοπή, θερμής έλασης, ανθεκτική στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316LN |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ατσάλινες λωρίδες ακρίβειας 17-4PH / 630 / 1.4542 Ατσάλινες κυλίνδρες 0.1 - 3.0mm
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
304 Ατσάλι Διάδρομος U / C Διάδρομος 100 * 50 - 400 * 200mm
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Μεγάλη διάμετρος ατσάλινου χάλυβα U κανάλι / C κανάλι AISI304 AISI316L AISI310S
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM A955 Χάλυβας οπλισμού από ανοξείδωτο χάλυβα με διάμετρο 8-50mm για ανθεκτικές στη διάβρωση κατασκευαστικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πρωταθλήτρια κράμα νικελίου- χαλκού 400 στρογγυλής ράβδου ανθεκτικό στη θερμότητα, ανθεκτικό στην φθορά, για χημική επεξεργασία
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Μονέλ 400 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

