Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Το EN 10204-3.1 ανθεκτικό στη θερμότητα 314 EN σωλήνων ανοξείδωτου το άνευ ραφής 1,4841 DN10
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
AISI304 AISI316 Σιδηροτροφίες από ανοξείδωτο χάλυβα Διαμέτρου 8 mm 10 mm 12 mm 16 mm 20 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Πρωταθλήματος 304 από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή ράβδος ακρίβειας εδάφους ανθεκτική στη διάβρωση για βιομηχανική χρήση
| Ονομασία των προϊόντων: | Φωτεινός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Heat Resistant Grade 321 Stainless Steel Plate ΑΣΤΜ Α240 Alloy 321 Sheet (Αλλαγές από χάλυβα)
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
ΑΣTM A240 Ελαστική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ανθεκτική στη διάβρωση SUS321
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Χάλυβας ανοξείδωτος AISI304 AISI316 Οπλισμός με επιφανειακή επεξεργασία με αποξήλωση σε διάμετρο 8mm 10mm 12mm 16mm 20mm
| Εύρος διαμέτρου: | φ4mm - φ40mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6,1 m/τεμ |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Φινίρισμα τουρσί, φωτεινό φινίρισμα |
Καυτός - κυλημένος βαθμός 347 φραγμός ASTM A276 ανοξείδωτου
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Hastelloy X / UNS N06002 / 2.4665 Στρογγυλή ράβδος Ζεστά κυλούμενα και σφυρηλατημένα ράβδια Διαμέτρου 5 - 350 mm
| Προϊόντα: | Hastelloy X Στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy Χ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Φωτεινή Πολωνική Incoloy 800H Στρογγυλή ράβδος Ζεστό έλξης UNS N08810 Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα ράβδους 5-300mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
304 ανοξείδωτο χάλυβα γωνιακή ράβδος / 304 ανοξείδωτο χάλυβα ράβδος καναλιού ζεστό έλασης SS ράβδος σε μήκος 6m
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

