Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα 316LN UNS S31653 SS με προσαρμοσμένη κοπή, θερμής έλασης, ανθεκτική στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316LN |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASME SA240 S30408 Επιφάνεια Νο. 1 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 1,4301 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 254 SMO υπερ-αυστενιτικού τύπου, θερμής έλασης, ανθεκτική στη διάβρωση, UNS S31254
| Αριθμό μοντέλου: | S31254 254SMo |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Μπάρα στρογγυλή Inconel Nickel με ψυχρή έλαση και φωτεινή επιφάνεια, 3-300mm για εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Inconel 600 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα - Μεγάλη διάμετρος 100*50 - 400*200mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 |
|---|---|
| Σχήμα: | Κανάλι U |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
SA276 316Ti από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή διάμετρος ράβδου 5 - 350 mm Προσαρμοσμένη κοπή σε οποιοδήποτε μήκος
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 321 329 2205 2507.etc |
ASTM A276 UNS S42010 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής σκληρότητας Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα H1050 H1150 Επικρατεμένο
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Τρίχωμα από χάλυβα Q195-Q235 με πλάτος 10-2000 mm και πάχος 0,11-3,0 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
|---|---|
| Πάχος: | 0.11-3.0mm |
| Πλάτος: | 201250mm |
DC01 DC04 SPCC Κρύο τυλιγμένο σίδηρο με πάχος 0,11-3,0 mm και άκρη σχισμής για διάφορες εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
EN 10088 Σύνθετο 1.4021 / X20Cr13 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλή ράβδος Διαμέτρου 4 - 350 mm Σκληρό διάλυμα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |

