Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Χαλύβδινο πηνίο ψυχρής έλασης με σχισμή και πάχος 0,11-3,0mm και φύλλο ήπιου χάλυβα προτύπων AISI ASTM DIN GB JIS BIS EN
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Ποιότητα Prime EN 10130 DC01 Ψυχρής Κύλισης Χαλύβδινο Πηνίο με Κομμένη Άκρη και Πλάτος 10-2000mm
| Υλικό: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
|---|---|
| Πάχος: | 0.11-3.0mm |
| Πλάτος: | 201250mm |
Πλάκα από κράμα νικελίου Hastelloy C276 με θερμή έλαση και γυαλισμένη επιφάνεια 1500*6000mm Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
ASTM A276 201 φραγμός 2.030.0mm ανοξείδωτου EN κατασκευή ΜΒ JIS
| Μορφή: | επίπεδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Υψηλή σκληρότητα 17-4PH Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα έλαση θερμής έλασης με διάμετρο 6-300 mm
| Αριθμό μοντέλου: | 17-4PH 17-7PH 15-5PH |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Υλικό SPCC Στυλοκύλινδρο από χάλυβα που σχηματίζεται με κρύο έλαση με τρύπα και πλάτος 10-2000 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα που σχηματίζεται με σχιστή άκρη και έχει πάχος 0,11-3,0 mm και πλάτος 10-2000 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
600-1800mm Πλάτος Ψυχρής Κυλίσεως Χαλύβδινο Πηνίο & Φύλλο με Κομμένη Άκρη σε Βαθμό Q195, SPCC, SAE 1006
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
Πλάκα από κράμα νικελίου Incoloy 800 ψυχρής έλασης με πρότυπο EN DIN και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Κρυοσυσταθείσα πλάκα κράματος νικελίου Hastelloy C276 φύλλο με πάχος 2,0 mm 3,0 mm και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

