Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα ASTM A240 904L 0,6 - 30,0mm Ανθεκτική στη διάβρωση ανοξείδωτος χάλυβας N08904
| Εύρος πάχους: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Επιλογές πλάτους: | 1000mm, 1219mm, 1500mm |
| Επιλογές μήκους: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm |
6.0mm 8.0mm 12.0mm Uns N08904 904L Ανοξείδωτη Πλάκα DIN 1.4539 Πλάκα Tisco Ss904L Πλάκα
| Εύρος πάχους: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm, 1219mm, 1500mm ή προσαρμοσμένο |
| Μήκος: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm ή προσαρμοσμένο |
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα 904L, θερμής έλασης, ακριβείας, με αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Αντιόξινη 904L πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά ελατημένη για εφαρμογές δοχείων υπό πίεση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Μη μαγνητικό φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 θερμής έλασης 0,6mm - 40,0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εύρος πάχους: | 0,6mm - 40,0mm |
|---|---|
| Επιλογές πλάτους: | 1000mm, 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Επιλογές μήκους: | 1000mm - 6000mm |
Χαλύβδινο πηνίο ψυχρής έλασης με σχισμή και πλάτος 10-2000mm και πάχος 0.11-3.0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Χάλυβα χάλυβα και κυλίνδρους με πλάτος 10-2000 mm και πάχος 0,11-3,0 mm
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
Ελάσμα από ανοξείδωτο χάλυβα 904L θερμής έλασης, κράμα 904L UNS N08904 ανθεκτικό στη διάβρωση 1500*6000mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Ζεστό τυλιγμένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 904L με φινίρισμα BA για αντοχή στη διάβρωση
| Αριθμό μοντέλου: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM GB DIN UNS N08904 904L Ανοξείδωτη Πλάκα Θερμής Έλασης Ανθεκτική στη Διάβρωση με Υπηρεσία Κοπής Laser
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

