Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
316LN roestvrijstalen plaat UNS S31653 SS Plaat met op maat gesneden warmgewalste corrosiebestendig
| Model-NR.: | 316LN |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASME SA240 S30408 No. 1 Oppervlak 304 Roestvrij Staalplaat voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 1,4301 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Super austenitisch staal 254 SMO warmgewalste corrosiebestendige roestvrijstalen plaat UNS S31254
| Modelnummer: | S31254 254SMo |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Koudgewalst helder oppervlak Inconel Nickel Ronde staaf 3-300 mm voor hoge temperatuur toepassingen
| Model-NR.: | Inconel 600 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
316L roestvrij staal U-kanaal - grote diameter 100*50 - 400*200 mm warmgewalst gebogen kanaalstaal
| Model-NR.: | 316 |
|---|---|
| Vorm: | U-kanaal |
| Techniek: | Warmgewalst |
SA276 316Ti roestvrijstalen ronde staaf Diameter 5 - 350 mm Op maat gesneden elke lengte
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 321 329 2205 2507.etc |
ASTM A276 UNS S42010 Ronde staalstaaf van roestvrij staal met hoge hardheid
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Gekoelde Q195-Q235 koudgewalste staalstrook met een breedte van 10-2000 mm en een dikte van 0,11-3,0 mm voor industriële toepassingen
| Materiaal: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
|---|---|
| Dikte: | 0.11-3.0 mm |
| Breedte: | 201250mm |
DC01 DC04 SPCC koudgewalste stalen spoel met 0,11-3,0 mm dikte en gespleten rand voor verschillende toepassingen
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Dikte bereik: | 0.11-3.0 mm |
EN 10088 legering 1.4021 / X20Cr13 Ronde staalbal Diameter 4 - 350 mm Vaste oplossing
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |

