Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Υλικό SPCC Σχιστή άκρη Χάλυβα κυλίνδρων ψυχρής έλασης με πλάτος 10-2000 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
0.6mm πάχος SPCC DC01 ψυχρής έλασης χάλυβα πηνίο με σχισμένη ακμή για βιομηχανικές εφαρμογές
| Πάχος: | 0.11-3.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 201250mm |
| Κανονικό πλάτος: | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
Bright Anneal SS303 από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή διάμετρος ράβδου 3 - 60,0 mm UNS S30300
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 303 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Ζεστό ελαστικό 431 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα 431 Άξονας από ανοξείδωτο χάλυβα 431 Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | στρογγυλο |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Χαλύβδινο πηνίο ψυχρής έλασης με σχισμή και πλάτος 10-2000mm και πάχος 0.11-3.0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
JIS G 3141 SPCD Ψυχρής Κύλισης Χαλύβδινο Πηνίο με Πλάτος 10-2000mm και Πάχος 0.11-3.0mm
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
Αποθεματική πώληση DC01 Χάλυβα κυλίνδρων και φύλλων ψυχρής έλασης με πάχος 0,1-3,0 mm και πλάτος 1250 mm
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 201250mm |
| Κανονικό πλάτος: | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
Στρίφτης και φύλλο από ψυχρά κυλούμενα χάλυβα με πλάτος 10-2000 mm και πάχος 0,11-3,0 mm
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
SAE1008 Χάλυβας Ψυχρής Ελάσεως με Κομμένη Άκρη και Πλάτος 10-2000mm
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
Πλάκα χάλυβα ψυχρής έλασης SPCC με σχισμή και πλάτος 10-2000mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Πρότυπο: | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |

