Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
600-1250 mm Πλάτος 0.11-3.0mm Πάχος Ψυχρής Κυλίνδρου Χάλυβα σε Πηνίο για Αυτοκινητοβιομηχανία και Οικιακές Συσκευές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 201250mm |
| Κανονικά πλάτη: | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
St12 Ddq Υλικό Χάλυβα από ψυχρά έλαση 1.2*1500*3000mm με διάτρητη άκρη
| Υλικό: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
|---|---|
| Πάχος: | 0.11-3.0mm |
| Πλάτος: | 201250mm |
Ελάσματα ψυχρής έλασης με σχισμή, πλάτους 10-2000mm και πάχους 0.11-3.0mm για εφαρμογές βαθιάς υδρορροής
| Ακρη: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Πλάτος: | 10-2000 χιλιοστά |
| Πάχος: | 0.11-3.0mm |
SPCC SPCD SPCE υλικό Στυλοκύλινδρο από χάλυβα ψυχρά με πάχος 0,11-3,0 mm και άκρη σχισμής για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Πλάκα Q195 SPCC Ψυχρής Κύλισης Χάλυβα με Πάχος 0.4-1.5mm και Κομμένη Άκρη για Ανθεκτικές Εφαρμογές
| Υλικό: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
|---|---|
| Πάχος: | 0.11-3.0mm |
| Πλάτος: | 201250mm |
Χαλύβδινο πηνίο ψυχρής έλασης με σχισμή και πλάτος 10-2000mm και πάχος 0.11-3.0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Βαθιά Εξέλαση DC03 Ψυχρής Ελάσεως Χάλυβα Πλήρους Σκληρότητας σε Πηνίο και Φύλλο με Κομμένη Άκρη και Συσκευασία σε Ξύλινη Παλέτα
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
Στρίφτης και φύλλο από ψυχρά κυλούμενα χάλυβα με πλάτος 10-2000 mm και πάχος 0,11-3,0 mm
| Πρότυπο: | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
|---|---|
| Υλικό: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Πάχος: | 0.11-3.0mm |
Μη προσανατολισμένη σιλικόνη από ψυχρά έλασμα χάλυβα JIS C2552 Standard με πάχος 0,11-3,0 mm και άκρη σχισμής
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
914mm - 1250mm Μη Προσανατολισμένο Ψυχρής Έλασης Χάλυβα Πυριτίου σε Πηνίο με Κομμένη Άκρη για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Πρότυπο: | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |

