Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
254 SMO Σωλήνες από ανοξείδωτο ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
UNS S31635 / TP316Ti Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
AISI304 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 4ft*8ft Εμφασμένο φύλλο Χρυσό Bule Μαύρο χρώμα Brooze
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Μικρό κύμα νερού κυματισμός φινίρισμα φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα βαθμός 304 φύλλο κύματος νερού
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 314 ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες με 2% Si για λέβητα
| Products: | Stainless Steel Seamless Pipe |
|---|---|
| Grade: | 314 |
| Diameter: | DN10 - DN400 |
Το EN 1,4511 πάχος πιάτων φύλλων ανοξείδωτου 0,4 - 30.0mm X3CrNb17
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Το EN 1,4571 πιάτο x6CrNiMoTi17-12-2 1000mm DIN φύλλων ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Το EN 1,4466 πάχος πιάτων φύλλων ανοξείδωτου το EN 10088 0,5 - 20.0mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Χαμηλό άνθρακα 304L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S30403 / SUS304L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα για τρόφιμα
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304L |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Υδατικό κυματισμό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 AISI304 πάχος 0,3 - 1,0 mm για διακόσμηση
| Προϊόντα: | Ατσάλινο φύλλο |
|---|---|
| Αξία: | 304 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |

