Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Ανοξείδωτο ASTM A276 310S 347 γύρω από τη διάμετρο φραγμών κοπή 5 - 350mm Custon
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Χαλύβδινο πηνίο ψυχρής έλασης με σχισμή και πλάτος 10-2000mm και πάχος 0.11-3.0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
JIS G3141 SPCC Κρύο έλασμα από σίδηρο με πλάτος 10-2000 mm και άκρη σχισμής για χαρτί κυλίνδρου από γαλβανισμένο σίδηρο
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Πλάκα από χαλύβδινο πηνίο ψυχρής έλασης με σχισμή, πλάτους 10-2000mm και πάχους 0.11-3.0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Ελάσματα ψυχρής έλασης με σχισμένη ακμή, πλάτους 10-2000mm και πάχους 0.11-3.0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
0.12 mm-3.0 mm Υψηλής αντοχής χάλυβα από ψυχρό έλασμα για οικοδομικά υλικά
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 201250mm |
| Κανονικά πλάτη: | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
DC01 DC02 DC04 Ψυχρής έλασης χάλυβας πλήρους σκληρότητας με πάχος 0,11-3,0mm και μαλακό εμπορικό
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Πρότυπο: | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
JIS G3141 Κρύο τυλιγμένο σίδηρο με πάχος 0,11-3,0 mm και άκρη σχισμής για βιομηχανικές εφαρμογές
| Πρότυπο: | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
|---|---|
| Υλικό: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Πάχος: | 0.11-3.0mm |
Βαθιά Εξέλαση SPCC SPCD SPCE Ψυχρής Κυλίσεως Χαλύβδινο Πηνίο με Πάχος 0.11-3.0mm για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
| Εύρος πλάτους: | 201250mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πάχος πιάτων Hastelloy C276 κραμάτων φύλλων νικελίου πλάτος 1000mm 0,6 - 3.0mm
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Πάχος: | 0.6 - 3.0mm |

