Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
8K καθρέφτης σφραγισμένο διακοσμητικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 201 κύμα νερού Πίνακες ανοξείδωτου χάλυβα
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Φωτεινό γυαλισμένο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 Διαμέτρου 32mm 38mm 42mm 48mm 50mm
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 κράμα 904L πάχος 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 20mm
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 904L / 1.4539 |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
CD4MCU Σύνθετο Άξονα Ατσάλινες ράβδοι Ιδανικό για Χημικά Ναυτικά
| Ονομασία των προϊόντων: | CD4MCU ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 με φινίρισμα κυματισμού νερού και πάχος 0,3 mm - 1,5 mm για διακοσμητικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα AISI304 με υφή κυματισμού νερού 4FT*8FT με ανάγλυφη επιφάνεια και γυαλιστερό φινίρισμα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 με υφή νερού, πάχους 0,3 - 1,5mm και γυαλισμένη επιφάνεια για διακόσμηση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα Σωλήνα από Ανοξείδωτο Ατσάλι 321 με Πάχος 40 mm και Διάμετρο 3790 mm Συμπεριλαμβανομένων Οπών
| Πάχος: | 40 χλστ |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3790 χλστ |
| Αριθμό μοντέλου: | 321 1,4541 |
Χάλυβας Bao 10mm 304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης S30408 Πλάκα SS Πλάτος 2500mm
| Πάχος: | 0.4mm100mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm-2000mm |
| Μήκος: | 1000 mm-6000 mm |
SUS304 Ανοξείδωτη Λαμαρίνα Καρό Θερμής Έλασης και Γυαλισμένη για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

