Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
S31254 254SMO Ζεστά έλαια από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκες 0,6 - 30,0 mm πάχος
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 254SMO |
| Δάχος: | 0.630.0mm |
304H σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM SA312 SCH40S DN10 - DN300
| Προϊόντα: | σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Άλλος βαθμός: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
ASTM A269 TP304 BA Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 6*0,6mm/6*1mm/8*1,0mm ±0,03mm
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
304 Ανοξείδωτο Έλασμα 316L με ανάγλυφο 0.6-2.0mm Λαμπερό Σχέδιο Χαντρών
| Προϊόντα: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| Πρότυπο: | ASTM EN JIS GB |
Nitronic 50 Alloy Round Bar XM-19 Stainless Steel Bar Nickel Alloy Round Rod Custom Cutting in Length
| Προϊόντα: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | Xm-19 |
| Διάμετρος: | 5 - 300 mm |
SUS 316L BA Τελειωμένο 0,5 mm πάχος ατσάλινος κυλίνδρου SS316 κυλίνδρος ανθεκτικός στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ντούμπλεξ 2205 βαθμός διπλό ανοξείδωτο TISCO BAOSTEEL πιάτων ανοξείδωτου S32205 S31803
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 2205 |
| Πάχος: | 0.4 - 40.0mm |
EN σπείρα 1,4301 UNS S30400 0.116.0mm ανοξείδωτου 10088-2
| Προϊόντα: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πάχος: | 0.116.0mm |
EN πιάτο ανοξείδωτου 10088-2 1,4833 για τα μέρη ανθεκτικό στη θερμότητα 16.0mm λεβήτων
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 309S / 310S |
| Πάχος: | 3.0 - 16.0mm |
Υψηλή σκληρότητα 17-7PH / 631 σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα / σωλήνες σφυρηλασίας
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 17-7PH |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |

