Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Εξάγωνη Ψυχρής Έλασης Λαμπερής Επιφάνειας 420 Ανοξείδωτη Χαλύβδινη Στρογγυλή Ράβδος ASTM A276 AISI 420
| Υλικό: | SUS 420 / 2Cr13 |
|---|---|
| Σχήμα: | Εξαγώνιος |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Επεξεργασμένη κοπή του χονδρικού άξονα με ψυχρό έλασμα από χάλυβα SPCC SPCD SPCE 2348mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
| Εύρος πλάτους: | 201250mm |
ASTM 201 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 304 430 310S 316 321 304 αποτύπωσε το ελεγμένο αντι δάχτυλο τυπωμένων υλών σε ανάγλυφο που διατρυπήθηκε
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Πιάτο UNS S30908 309S 1,4833 ανοξείδωτου ASTM A240 ανθεκτικά στη θερμότητα 0.614.0mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 309S/1.4833/S30908 |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |
Διπλό UNS S32550 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα κράμα 255 ανοξείδωτο χάλυβα 1.0 - 30.0mm CR HR SS πλάκα
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | UNS S32550 |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
UNS S32304 Διπλής πάχος πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα 3.0 - 40.0mm Ταιριάζεται με ειδικό τρόπο σε οποιοδήποτε μέγεθος
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Εθνική Εθνική Σταθερότητα S32304 |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
SA240 Τύπος 329 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 20,0 mm SS Πλάκα 5ft*20ft 4ft*8ft UNS S32900
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S32900 |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI321 πάχος πλάκας 0,8 - 60,0 mm σε 1219 mm πλάτος 1500 mm πλάκα SS
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Εθνικό Πρότυπο S32100 / 321 |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Θερμοανθεκτική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα βαθμός 314 / UNS S31400 SS πάχος πλάκας 3,0 - 60,0 mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 314 |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Δύοπλεξία 2205 Πλάκα DSS Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 2205 / 1.4462 / UNS S32205 |
| Δάχος: | 0.630.0mm |

