Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
S31254 254SMO Warmgewalste legeringen Roestvrijstalen platen 0,6 - 30,0 mm Dikte
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
304H roestvrijstalen buizen ASTM SA312 SCH40S DN10 - DN300
| Producten: | de buis van de roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Andere Rang: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| standaard: | ASTM GB EN |
ASTM A269 TP304 BA roestvrij staal buis 6*0,6mm/6*1mm/8*1,0mm ±0,03mm Tolerantie in 6m lengte
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
304 316L roestvrij staal geïmprimeerd plaat 0,6-2,0 mm helder kraalpatroon
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Cijfer: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Nitronic 50 Alloy Round Bar XM-19 Stainless Steel Bar Nickel Alloy Round Rod Custom Cutting in Length
| Producten: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Cijfer: | Xm-19 |
| Diameter: | 5-300 mm |
SUS 316L BA Afgesloten 0,5 mm dikte roestvrij staal spoel SS316 Spoel Corrosiebestendige
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Duplex 2205 de Rangs32205 S31803 Duplexroestvrij staal TISCO BAOSTEEL van de Roestvrij staalplaat
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 2205 |
| Dikte: | 0.4 - 40.0mm |
ENGELSE 10088-2 Roestvrij staalrol 1,4301 UNS S30400 0.116.0mm
| Producten: | Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.116.0mm |
ENGELSE 10088-2 1,4833 Roestvrij staalplaat voor Boilerdelen Hittebestendige 16.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 309S / 310S |
| Dikte: | 3.0 - 16.0mm |
Hoge hardheid 17-7PH / 631 roestvrijstalen buis / smeedpijp
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 17-7PH |
| Standaard: | ASTM GB EN |

