Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Ντούμπλεξ 2205 πιάτο 0.416.0mm ανοξείδωτου EN 10088-2 1,4462
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 2205 |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |
πιάτο 304 316L 310S 321 0,6 - 80.0mm ανοξείδωτου 1500mm 1800mm 2000mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 80.0mm |
Bright Anneal 316L / 1.4404 Stainless Steel Coil / SS Coil Slit Edge 4ft 5ft από την TISCO POSCO
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
UNS S30403 / 304L Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα πλάτος 1000mm 1219mm 1500mm 2000mm
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
TISCO BAOSTEEL 254SMO Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS Πλάκα 2B NO.1 0.6 - 100 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 254SMO |
| Δάχος: | 0.630.0mm |
ASTM A240 Σύνθετο 446 SUS446 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Υψηλό χρώμιο 6.0*1500*3000mm
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS S38815 / Alloy 825 / 1.4858 |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Χημικό πάχος πιάτων 254SMO φύλλων ανοξείδωτου κραμάτων 0,6 - 30.0mm
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 254SMO |
| Πάχος: | 0.630.0mm |
Θερμοανθεκτική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 309S / 2.4833 Πλάκα και φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχος 1,5 - 50,0 mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S30908 / 309S |
| Δάχος: | 1.5 - 50.0 mm |
Πλάκα από ατσάλι σταθεροποιημένο με τιτάνιο AISI 321 με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτικό στη θερμότητα φύλλο ανοξείδωτου 309S 0.6 - φύλλο ανοξείδωτου 1,4833 SS 3.0mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |

