Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Δύοπλεξ S32750 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S32550 / κράμα 255 |
| Δάχος: | 0.630.0mm |
XM-19 Stainless Steel Round Bar Hot Rolled & Forged Round Bars SS Rod Cutting into Any Length
| Προϊόντα: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | Xm-19 |
| Διάμετρος: | 5 - 300 mm |
High Performance 445 Stainless Steel Sheet Corrosion-Resistant, Durable & Versatile
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 445 |
| Πάχος: | 0.3 - 5.0mm |
SUS304 SUS316L SUS430 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα βουρτσισμένο τρίχωμα Φινίρισμα πάχος 0,4 - 3,0 mm
| προϊόντα: | Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L 410 430 |
| πάχος: | 0,4- 16,0 mm |
Ανθεκτική στη διάβρωση ASTM A240 Standard 254 SMO Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με υψηλή περιεκτικότητα σε μολυβδένιο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 254SMO |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά ελατημένη ανθεκτική στη θερμότητα για δοχεία υπό πίεση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
304 Ανοξείδωτη Λαμαρίνα Καρό Αντιολισθητική Θερμής Κύλισης για Βιομηχανική Χρήση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 κράμα 316LN για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών, ψυχρά ελαστική με πάχος 0,6 - 80,0 mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316LN |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
EN UNS N08904 ERW προμηθευτές σωλήνων ASTM, άνευ ραφής σωλήνας DN10 ανοξείδωτου 904L - DN400
| Προϊόντα: | Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Πιάτο ASTM A240 UNS S31254 0,6 - 30.0mm SS ανοξείδωτου κραμάτων 254SMO
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 254SMO |
| Πάχος: | 0.630.0mm |

