Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Ζεστό τυλιγμένη 316L Ατσάλινη πλάκα 0.5 - 60.0mm SS πλάκα 1.4404 / AISI316L Ατσάλινη
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 316L / 1.4404 |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
ASTM A276 UNS S32900 Δυαδική μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλό σχήμα SS329 μπάρες
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
316LN Stainless Steel Plate Hot Rolled and Forged High-Performance SS Plate
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 304L 316L 316LN 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630 .κ.λπ. |
| Πάχος: | 1.0 - 80.0mm |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα SS 316L ψυχρής έλασης με πάχος 0,25 - 3mm και γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 321 σταθεροποιημένη με τιτάνιο, ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες, ψυχρής έλασης UNS S32100
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
254 Πλάκα SMO - Ανθεκτικό στη διάβρωση κράμα 254 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με υψηλή περιεκτικότητα σε μολυβδένιο και φινίρισμα θερμής έλασης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 254 ΣΜΟ |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
316L Ανοξείδωτη Χαλύβδινη Γωνιακή και Κανάλι Θερμής Κύλισης σε Μεγέθη 30*30-100*100
| Σχήμα: | Κανάλι U |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
πιάτο ελεγμένα 1,4404 ανοξείδωτου 1.08.0mm 316L
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
309S ανθεκτικός στη θερμότητα ρόλος ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πάχος: | 0.1 - 16.0mm |
Το EN 1,4310 φύλλο ανοξείδωτου 1219mm x10CrNi18-8 πιστοποιητικό 3.2
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |

