Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Τύπος 304 316L 321 SS Σιδηρουργικό Ατσάλι Σφραγισμένη πλάκα πάχος 2 - 8mm σε αποθέματα
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 0.5 - 8.0 mm |
UNS S30409 / 304H Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Δάχος 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304H / UNS S30409 |
| Διάμετρο: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
Χρυσό καθρέφτη φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 SS πάχος φύλλου 0,4 - 1,5 mm για διακοσμητικά υλικά
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0,4 - 1,5 χιλιοστά |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 317L υψηλής αντοχής στη διάβρωση για χημική επεξεργασία
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 317L/S31703 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
8K καθρέφτης φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 201 304 316L 410 430 4ft*8ft φύλλο SS με ταινία λέιζερ για το ταβάνι
| προϊόντα: | Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L 410 430 |
| πάχος: | 0,4- 16,0 mm |
Ανθεκτικό στη διάβρωση φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα SUS444 με φωτεινή επιφάνεια και τεχνική ψυχρής έλασης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 444 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 440 υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 440 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
1.4301 Ανοξείδωτη λαμαρίνα θερμής έλασης με γυαλιστερή επιφάνεια SS 304 ASTM A240
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 1.4301 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
1.4571 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ανθεκτική στη θερμότητα ψυχρής έλασης φωτεινής επιφάνειας κράμα S32168 321 πλάκα SS
| Αριθμό μοντέλου: | 321 S32168 1,4571 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 θερμής έλασης 304 με γυαλισμένη επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 S30408 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

