Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
1800 mm πλάτος 321 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 2,0 - 40,0 mm πλάκα SS
| Πλάτος: | 1800 χλστ |
|---|---|
| Εύρος πάχους: | 2,0 - 40,0 mm |
| Βαθμός χάλυβα: | 321 |
Προσαρμοσμένη κοπή πλάκας ανοξείδωτου χάλυβα 321 με πιστοποιητικό EN 10204-3.1 και πάχος 3,0 - 80,0mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 321 υψηλής αντοχής 0,6 - 60,0mm πλάκα SS για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 321 κορυφαίας ποιότητας, θερμής έλασης, πλάτους 1500mm και αντοχής στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Χωρίς ραφή σωλήνα SS 304 316L 2205 Χωρίς ραφή χάλυβα χάλυβα
| Αριθμό μοντέλου: | 304 316L 2205 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ζυγισμένο με ψευδάργυρο ατσάλι νήμα με σχισμή και πλάτος 10-2000 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμοί υλικών: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
SUS304 φύλλο cold-rolled πιάτο TISCO BAOSTEEL 1219mm ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Το EN 1,4541 πλάτος 1500mm 2000mm φύλλων πιάτων ανοξείδωτου SA240 SS321
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 80.0mm |
ASTM A276 Βαθμός 303 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα AOD Επεξεργασία SS Πλάκα UNS S30300 0,5 - 10,0 mm πάχος
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 303 |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Φωτεινή επιφάνεια με αναψύκωση BA καθρέφτης ατσάλινο κύλινδρο / λωρίδες 6K 8K ρολ ατσάλινου
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |

