Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
254SMO 00cr20ni18mo6cun 1.4547 Πίνακας από ανοξείδωτο χάλυβα 1.4547 Πίνακας από ανοξείδωτο χάλυβα EN 1.4547
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 254SMO |
| Δάχος: | 0.630.0mm |
Πιστοποιητικό ISO Duplex 2205 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S31803 S32205 EN 1.4462 Πλάκες
| Ονομασία των προϊόντων: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 2205 / 1.4462 / UNS S32205 |
| Δάχος: | 0.630.0mm |
316 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 4mm-30mm Custom Cut
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO κλπ. |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |
EL 1.4541 AISI321 Ανοξείδωτη Πλάκα 5mm Θερμής Κύλισης Φινίρισμα Νο.1
| Αριθμό μοντέλου: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Κοπή με λέιζερ πλάκας και φύλλου ανοξείδωτου χάλυβα 321 σε πάχος 0,6 - 30,0mm με προσαρμοσμένη κοπή
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
304 από ανοξείδωτο χάλυβα Διακοσμητικό τοιχογραφικό πάνελ τύπου κυματισμού νερού με γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτική στη διάβρωση 254SMO Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με υψηλή περιεκτικότητα σε μολυβδένιο και φινίρισμα ψυχρής έλασης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 254SMO |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
304 ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου 3.0mm - 8.0mm καυτά - κυλημένος
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 3.0- 8.0mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 310S UNS S31008
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS S31008 / 310S / 1.4845 |
| Πλάτος: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
Ζεστά έλασης 317L 3.0 - 12.0mm 317L κράμα ανοξείδωτου χάλυβα σε κυλίνδρους
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S31703 / 317L |
| Διάμετρο: | 1500mm 1219mm 1000mm |

