Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm standard copper alloy bar ] bij elkaar passen 478 producten.
Monel 400 legeringsplaat UNS N04400 Nikkellegering ASTM B127
| Producten: | De plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Monel 400 |
| Dikte: | 1.0 - 20.0 mm |
Corrosiebestendig hittebestendig machinaal bewerkbare Monel K500 ronde staaf nikkellegering voor chemische verwerking
| Model-NR.: | K500 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Industriële kwaliteit Monel 400 ronde staalstaaf met corrosiebestendigheid, hoge temperatuurtolerantie en gladde oppervlakte
| Model-NR.: | Monel 400 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste & koudgetrokken Incoloy 800H ronde staaf UNS N08810 nikkel legering heldere staven
| Producten: | Incoloy 800H ronde staaf |
|---|---|
| Cijfer: | INCOLOY 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Industriële Monel K500 ronde staaf met hoge hardheid en anti-oxidatie eigenschappen voor kritische techniek
| Model-NR.: | K500 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Precies getrokken C11000 koperstaaf voor elektrische en industriële toepassingen
| Naam van producten: | Zuivere Koperbar |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lengte: | aangepast elke lengte op aanvraag |
Zuurstofvrije C11000 koperstaaf Ideaal voor busbalken, bedrading en geleiders
| Naam van producten: | Zuivere Koperbar |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lengte: | aangepast elke lengte op aanvraag |
Koud getrokken Inconel 600 ronde staaf met gepolijst oppervlak en OD 6-630 mm nikkel legeringstaaf
| Model-NR.: | Inconel 600 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Koudtekenen |
Inconel 600 Nickel legeringstaaf met reiniging-behandeling-koudtekniek en gepolijst oppervlak
| Modelnummer: | Inconel 600 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Koudtekenen |
ASTM B152 Standaard C27000 C28000 legering koper ronde staaf 5,8 m 6 m lengte rechte staaf
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |

