Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
UNS N08020 Stainless Steel Bar Corrosion Resistant Nickel Alloy for High-Temperature Applications
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Incoloy 800H στρογγυλή μπάρα ανθεκτικό στη θερμότητα ράβδος νικελίου με αντοχή στη διάβρωση και προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ΑΣTM Β280 C11000 C10200 Κεράμι για παροχή νερού - Χωρίς συγκόλληση χάλκινος σωλήνας
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Πάχος: | 0,3 - 50 mm |
Πλάκα από καθαρό χαλκό H70 γυαλισμένη φύλλο ορείχαλκου 5mm πρότυπο ASTM B36/B36M
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
ASTM B280 C12200 C2400 Πυλικοί κυλίνδροι από χαλκό για κλιματισμό και ψύξη
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
Επισκευές και αναλύσεις για την ανάλυση των υλικών
| Αριθμό μοντέλου: | inconel 718 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Σύνθετο 20 Νικέλιο Σύνθετο στρογγυλή ράβδος / ράβδος νικέλιο σύνθετο θερμό έλαση 10 - 250 mm UNS N08020 Σύνθετο
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | κράμα 20 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Πλάκα CU-ETP καθαρού χαλκού 99,9% 99,95% χαλκού Πλάκα κοπής CNC C11000 Κόκκινο χαλκό
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
990,9% Καθαρό χαλκό πάχος πλάκας 1,0 - 200 mm Custom Cutting οποιοδήποτε μέγεθος C11000 χαλκό
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
Χάλκινη πλάκα και φύλλο C11000 / 110 Χάλκινη πλάκα CNC πλάτος κοπής 500mm 600mm 1000mm
| Products: | Copper flta bar |
|---|---|
| Grade: | C11000 / T2 |
| Standard: | ASTM GB EN DIN JIS |

