Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
Ηλεκτρικές εφαρμογές C11000 CU-ETP C110 Χαλκιδική πλάκα επίπεδες ράβδοι 10*3-100*40mm
| Προϊόντα: | Φύλλο πιάτων χαλκού |
|---|---|
| Υλικό: | Επίπεδος φραγμός χαλκού |
| Δάχος: | 3 - 40 mm |
Nickel Alloy Round Bar Inconel Alloy, Incoloy Round Bar / Hastelloy Bars Custom Cutting into Any Length
| Προϊόντα: | Κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 600 625 718 800 926 C276 C22 M400 K500.λπ |
| Διάμετρος: | 3 - 350 mm |
Φύλλο/Πλάκα Χαλκού C11000 ETP ASTM B152 Πιστοποιημένο, Ιδανικό για Ηλεκτρικές και Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Προϊόντα: | Φύλλο πιάτων χαλκού |
|---|---|
| Υλικό: | Επίπεδος φραγμός χαλκού |
| Πάχος: | 3 - 40 mm |
Πλάκα Χαλκού Premium Grade C11000 – 99,9% Καθαρό, Ανώτερη Θερμική Αγωγιμότητα για Ζυγούς, Μετασχηματιστές και Εναλλάκτες Θερμότητας
| Προϊόντα: | Φύλλο πιάτων χαλκού |
|---|---|
| Υλικό: | Επίπεδος φραγμός χαλκού |
| Πάχος: | 0,5 - 40 mm |
Ανθεκτική ηλεκτρολυτική πλάκα χαλκού CU-ETP για κατασκευή και μηχανική
| Προϊόντα: | Φύλλο πιάτων χαλκού |
|---|---|
| Υλικό: | Επίπεδος φραγμός χαλκού |
| Πάχος: | 0,5 - 40 mm |
Χάλκινη πλάκα κράμα 110 C11000 / T2 / C110 Ηλεκτρολυτική σκληρή πίτσα Χάλκινη πλάκα
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
Ενσωματωμένο 925 Νικέλιο Σύνθετο Βάση Στρογγυλή ράβδος Σύνθετο 925 ράβδους Μαύρες ράβδους
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | incoloy 925 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
C11000 / T2 Φύλλα από χαλκό 99,9% Καθαρό χαλκό Φύλλα πάχους 0,5 - 100 mm ASTN EN Standard
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
Χάλκινη πλάκα 0,5-200mm Χάλκινη πλάκα C1100 C10100 Χρωμικό Ζιρκόνιο Χάλκινη πλάκα
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
C10200 / TU1 / 102 Copper Plate & Sheet Oxygen Free Copper ASTM EN DIN Standard
| Products: | Copper flta bar |
|---|---|
| Grade: | C10200 |
| Standard: | ASTM GB EN DIN JIS |

